Výlety loďou – obľúbená turistická atrakcia

Štandardný
výlety loďou

Výlety loďou si môžete vyskúšať skutočne kdekoľvek na Slovensku

Ak ešte stále rozmýšľate ako stráviť posledné dni prázdnin a kam sa vybrať na výlet, aby ste si plnohodnotne užili spoločné chvíle so svojou rodinou a deťom pripravili zaujímavý program, možno vás oslovia niektoré nápady, inšpirácie a typy na zaujímavé miesta a výlety, ktoré Slovensko ponúka. Na Slovensku máme množstvo krásnych lokalít a aj množstvo zaujímavých miest a atrakcií, ktoré určite stoja za návštevu. Medzi tie najnavštevovanejšie patria hrady, zámky, zoologické a botanické záhrady, aquaparky, múzeá, jaskyne, lanové parky, skanzeny, múzeá, ale aj lodné výlety. Výber správnej lokality (napr. Bratislava a okolie, Podunajsko, Orava), kde nájdete hneď niekoľko zaujímavých miest a rôzne možnosti trávenia voľného času, vám pomôže zorganizovať výlet s pestrým programom šitým presne na mieru.

Výlety loďou sú jedinečným zážitkom

Výlety loďou sú vždy jedinečným zážitkom a práve preto často patria k veľmi obľúbeným a vyhľadávaným aktivitám trávenia voľného času. Zaujímavé výletné či vyhliadkové plavby môžete absolvovať nielen v rámci Bratislavy a jej okolia, ale aj v ostatných regiónoch Slovenska. Bratislava je známa svojimi plavbami po Dunaji a zaujímavé výlety loďou tu môžete absolvovať napríklad na Devín, do Čunova, ale aj do hlavného mesta Rakúska – Viedne. Výlety loďou však patria aj k atrakciám v regiónoch Podunajska, Záhoria, Dolného Považia, Oravy, Liptova a tiež na východe Slovenska, napr. na Zemplínskej šírave v regióne Vihorlat.

výlety loďou

Aj v Podunajskom regióne nájdete množstvo nádherných miest, kde si môžete užiť výlety loďou

Výlety loďou v Podunajskom regióne

Výlety loďou a vyhliadkové plavby v Podunajskom regióne patria k turistickým atrakciám nielen v okolí Patiniec, ktoré sú najjužnejšie položenou obcou na území Slovenska, napr. na trasách Patince – Komárno alebo Patince – Štúrovo, ale aj v Gabčíkove či v Komárne. Výletný okruh loďou v Komárne vám poskytne pohľad na krásy severného aj južného Komárna z úplne inej perspektívy a výletné plavby loďou v Gabčíkove ponúkajú okružné plavby v rámci Gabčíkova, ale aj vyhliadkové plavby do Čunova, Štúrova, Ostrihomu, prípadne do Budapešti. Stačí si len vybrať výletnú plavbu, ktorá je pre vás najlákavejšia.

Zanechať komentár