Výhodné last minute zájazdy

Štandardný

Letná dovolenka nemusí z vášho vrecka vytiahnuť hneď všetky ušetrené peniaze, ktoré ste si počas roka odkladali. Je jasné, že po poriadnom oddychu pri mori

Last minute zájazdy

Last minute zájazdy lákajú na ceny

túži každý z nás, no nie každý si takýto prepych môže aj dovoliť. Nejde predsa o drobné, veď poriadna letná dovolenka vás vyjde na niekoľko stoviek či dokonca tisíc eur, ale čo keby sme vám povedali, že aj na dovolenke môžete ušetriť slušné peniaze? Reč je o last minute zájazdoch. Tento spôsob cestovania využíva stále viac a viac ľudí a niet sa čomu čudovať! Last minute zájazdy vám totiž ušetria niekedy aj 70 percent z celkovej sumy a to určite ocení každý vášnivý cestovateľ.

Pre koho sú last minute zájazdy?

Last minute zájazdy

Aj na takéto exotické miesta sa dá dostať s pomocou Last minute

Last minute zájazdy sú určené predovšetkým pre ľudí, ktorí nemajú problém odísť z práce hoci aj z hodiny na hodinu. Ale naopak pre ľudí, ktorí si kvôli svojmu zamestnaniu nemôžu plánovať dovolenku dlhé mesiace vopred a po dovolenke pátrajú až keď sa naskytne voľný termín.  Mnoho ľudí už cestuje výlučne iba týmto spôsobom, pretože vďaka last minute si môžu dovoliť nie jednu, ale hneď dve letné dovolenky, poprípade si za ušetrené peniaze kúpia niečo pekné. A prečo sú last minute zájazdy také výhodné? Je to hlavne preto, že cestovné kancelárie posledné miesta zájazdov, ktoré sa nepredali, vypredávajú za omnoho nižšie ceny a to kvôli tomu, aby miesta zbytočne neprepadli. V zásade platí, že čím bližšie je termín odchodu, tým viac peňazí ušetríte.

Last minute zájazdy na poslednú chvíľú

Pojem last minute znamená doslova na poslednú chvíľu a je to naozaj tak. Last minute zájazdy sa zvyčajne predávajú len niekoľko dní pred odletom do dovolenkovej destinácie, preto je nevyhnutné mať v práci vybavenú dovolenku a zbalený kufor. Niekedy môžete natrafiť dokonca na tzv. ultra last minute zájazdy, ktoré cestovky ponúkajú iba za cenu dopravy, no tu musíte rátať s tým, že odlet môže byť už za niekoľko hodín. Keď pátrate po last minute zájazdoch, zbytočne neváhajte a ak na nejaký natrafíte, rýchlo ho berte! Veľmi ľahko sa vám totiž môže stať, že vám ho niekto iný vyfúkne priamo pred vašimi očami.

Zanechať komentár