V army shope nájdete aj „survival kit“

Štandardný

Vo všeobecnosti prevláda asi názor, že army shop je svojím predajným sortimentom zameraný len na tovar nejakým spôsobom súvisiaci s armádou a vojakmi. Nie je to však tak, ponuka takýchto army obchodov je pestrá a rozmanitá. Samozrejme, že v prvom rade poteší milovníkov army štýlu. V army shope je možné vybrať si originálne vojenské uniformy, sumky, vesty, blúzky, obuv a topánky, prilby alebo iné doplnky rôznych armád.

army shop

Survival kit v army shope

Základné potreby prežitia v prírode

V army shope je okrem vybavenia do prírody možné kúpiť aj zdravotnícky materiál či potreby pre prežitie v prírode. V ponuke sú rôzne zatváracie nože, sady pre založenie ohňa, núdzové prístrešky, variče a mnoho iného. Nákupmi v army shope sa môžete perfektne vybaviť do prírody a užívať si akýkoľvek pobyt v prírodných podmienkach. A do tej prírody by sme sa nemali vybrať bez tzv. survival kit, čo sa bežne označuje ako krabička poslednej záchrany KPZ.

Krabička poslednej záchrany

Dobre vybavená súprava pre prežitie je dôležitou súčasťou výbavy, ktorá vám má pomôcť pri riešení ťažkých situácií, do ktorých sa môžete pri pobyte v prírode dostať a často aj tiež zachrániť život. Survival kitov existuje celý rad typov, vždy totiž záleží na konkrétnom účele, pre ktorý má byť súprava určená. Odlišovať sa tak budú požiadavky na obsah pre účely turistiky, skautského oddielu, armády, rôznych tematických expedícií a pod.

army shop

Army shop ponúka rôzne zaujímavé pomôcky

Army shop je nielen pre skautov a turistov

Obsah KPZ sa bude líšiť aj podľa klimatických podmienok, ktoré panujú v miestach, kam sa chcete vydať. Army shopy ponúkajú univerzálne turistické sety, ktoré obsahujú základnú núdzovú výbavu pre prežitie v prírode. Nie je však na škodu si súpravu upraviť a doplniť vecami, ktoré budeme v konkrétnom krajinnom prostredí potrebovať. V prípade, že ju hodláme využiť počas exotickej dovolenky v zahraničí, i menší obnos platných peňazí štátu, v ktorom sa budeme pohybovať, kontakt na našu ambasádu a pod.

Zanechať komentár