Tepláky sú hitom sezóny!

Štandardný

Určite mi dáte za pravdu, keď poviem, že pohodlnejšie oblečenie než sú tepláky jednoducho neexistuje. Nepoznám človeka, ktorý by sa v teplákoch necítil dobre alebo by ich jednoducho nerád nosil. Sú dokonale pohodlné, teplé a v neposlednom rade aj štýlové. Vidíte dobre! Tepláky sa v posledných mesiacoch dostali dokonca aj na prehliadkové móla a dnes už nie je nič nezvyčajné vidieť ľudí v teplákoch aj priamo v uliciach mesta. Sú bestsellerom, ktorý mizne z políc obchodov bleskovou rýchlosťou a to nielen v dámskom, ale aj v pánskom oddelení. Môžete ich nosiť dokonca aj do práce, na kávu s priateľmi alebo kdekoľvek sa vám to v danej chvíli hodí.

tepláky

Tepláky sú späť v plnej paráde!

Nie sú tepláky ako tepláky!

Samozrejme to ešte neznamená, že na seba môžete natiahnuť akékoľvek tepláky a v sekunde sa z vás stane módna ikona. Potrebujete si vybrať také, ktoré svojim strihom vyzdvihujú vašu postavu a zároveň ich musíte vedieť aj vhodne skombinovať s ostatným oblečením a doplnkami, aby ste vytvorili originálny outfit. Menej je niekedy viac, preto sa snažte vybrať z prostého dizajnu a pokiaľ to ide, tak bez zbytočných nápisov a potlačí, ktoré im na prestíži iba uberajú. Ak hľadáte nadčasovosť, potom siahnite po sivej farbe, pretože sivá nikdy nič nepokazí a je mimoriadne žiadaná. Rovnako tak aj v čiernej, béžovej či ružovej farbe, ktoré ľahko skombinujete takmer s každým oblečením.

tepláky

Tepláky sa dajú skvelo kombinovať.

Treba ich vedieť nosiť!

Ani tie najkrajšie tepláky z vás však neurobia hviezdu, pokiaľ k nim nezvolíte vhodné oblečenie. Veľmi pekne ukážu najmä v kombinácii s crop topom, no odporúčame to predovšetkým ženám s vypracovaným bruškom, ktoré sa nemajú za čo hanbiť. Pre nás ostatné je lepšou voľbou nejaký zaujímavý top či oversize sveter a doplní to pekná kožená či rifľová bunda. Nemusíte sa ich báť kombinovať hoci aj s košeľou alebo blúzkou a rovnako aj pre obuv platí, že tepláky znesú nielen pohodlné tenisky, ale aj balerínky, sandálky či dokonca lodičky. Na záver to nezabúdajte ozdobiť peknými doplnkami a sviežou vizážou a výsledok vás príjemne prekvapí.

Zanechať komentár