Štýlové pletené svetre, ktoré vás poriadne zahrejú

Štandardný

S klesajúcimi teplotami je skoro nutné si do svojho šatníka zaobstarať huňatý pletený sveter. Vlna predstavuje skvelý materiál, ktorý je nielen pohodlný, ale aj hrejivý, a preto ho na jeseň a v zime využijete najviac. Možno vám na um zídu všetky tie neforemné  svetre, ktoré s veľkou obľubou plietli vaše babičky a s rovnako veľkým zúfalstvom ste ich museli nosiť. Dámy, doba sa zmenila a pletené svetre sú znova trendy v obliekaní.

Zabudnite na klasiku. Nahradili ju perličky a volány

Pletené svetre s tzv. balónovými alebo volánovými rukávmi sú inšpirované 70. rokmi a teraz  ich môžete vidieť takmer na každom kroku. Je to výrazný trend, ktorý je zaujímavý v tom, že nepotrebujete vymýšľať už nič iné. Stačí si vziať obyčajné rifle, sveter a zaujímavý outfit je hotový. Ak chcete byť maximálne trendy, zaobstarajte si taký, ktorý je ozvláštnený perličkami a nesie sa v duchu nežných pastelových tónov. A ak ste kreatívna a zručná, môžete si taký sveter vyrobiť sama. Vezmite do ruky ihlu, niť a jednoducho si perly prišite na ramená, na lemy alebo rovno na celý pletený sveter.

pletené svetre

Pánsky pletený sveter

Rafinovane ukázať kožu nie je v prípade svetríkov na škodu

Šnurovacie pletené svetre sú neskutočne sexy. Možno vás nezahrejú až tak, ako tie klasické, ale pre krásu sa predsa oplatí trpieť. Či nie? Každopádne, ak pletený sveter disponuje šnurovaním vo výstrihu, na chrbte, alebo na rukávoch, bude to pôsobiť veľmi žensky a vkusne. Skúste si pod taký sveter vziať čipkovanú podprsenku ktorá môže ľahko vykukovať a pripravte sa na pozitívne reakcie mužského okolia. V hre sú aj rôzne doplnky ktoré dokážu tiež zaujať.

pletené svetre

Štýlový sveter

Predĺžené pletené svetre ako šaty

Veľmi originálne môžete vyzerať, ak si oblečiete legíny alebo slim fit nohavice a k nim si zvolíte predĺžený pletený sveter. Tento druh svetrov môže pokojne nahradiť aj mini šaty, ktoré sa dajú nosiť s farebnými, vzorovanými pančuškami, členkovými čižmičkami alebo s vysokými čižmami nad kolená a vyšším podpätkom. Aj keď sú pre chladné dni charakteristické tmavšie farby, rozhodne nemusíte vypadať ako sivá myška. Sýte, teplé farby oživia nielen váš outfit, ale krásne podtrhnú aj vašu osobnosť a rozžiaria vás.

pletené svetre

Predlžený pletený sveter

Zanechať komentár