Prečo sa vám môže hodiť posteľ s úložným priestorom

Štandardný

Niekedy sa vám v byte či dome môže zdať, že máte v hosťovskej izbe alebo v spálni málo priestoru. Aj keď posteľ je najdôležitejší nábytok v spálni a vo výbere by sme nemali robiť kompromisy hľadiace na veľkosť postele, zaberá nemalo priestoru, ktorý môžete využívať aj efektívnejšie. Posteľ s úložným priestorom nemusí byť len do detských izieb alebo pre tých, ktorí vlastnia malometrážny byt a potrebujú ušetriť každý centimeter. Niekedy je to jednoducho užitočnejšie a praktickejšie.

posteľ s úložným priestorom

Do tejto postele vmestíte naozaj veľa vecí.

Posteľ s úložným priestorom ponúka dokonalý poriadok v izbe

O akúkoľvek izbu ide, posteľ s úložným priestorom môže skvele nahrádzať skriňu alebo ponúkať ukladacie miesto pre menej využívané veci doma. Môžu to byť cestovné tašky a kufre či špeciálne športové vybavenie. Napríklad potápačské, ktoré nosíte so sebou len na dovolenky, alebo lyžiarske oblečenie. Úložný priestor sa môže využívať tiež na odkladanie sezónnej obuvi a oblečenia. V lete napríklad odložíte zimné veci a v zime letné pre dokonalý poriadok a vzdušnosť vo vašich skriniach. Alebo ak ste typ človeka, ktorý potrebuje mať doma stále nejaké zásoby – kozmetické, hygienické, kancelársky papier do tlačiarne a pod., taktiež dobre poslúži úložný priestor v posteli. Ak máte kvalitné matrace, a váš odpočinok a spánok to nijako neovplyvní. V izbe bude stále čisto a perfektný poriadok. Vaše veci sú zároveň chránené pred prachom a možným poškodením. Posteľ s úložným priestorom môže tiež ukrývať náhradné matrace pre nepredvídané návštevy, už sa vám nemusí stať, že ostanete nepripravení a v rozpakoch.

posteľ s úložným priestorom

Posteľ s úložným priestorom vám bude skvelým pomocníkom.

 Posteľ/skriňa/knižnica…

Dnešná posteľ s úložným priestorom sa dá nájsť v rôznej podobe. Nemusia to byť klasické otváracie postele. Nájdete tiež rôzne vyvýšené postele so šuplíkmi, otváracími dvierkami. Rovnako postele na mieru s vyvýšeným celým podlažím so schodíkmi, kde na vrchu je umiestnená posteľ a v podlaží je veľký úložný priestor. Posteľ s úložným priestorom pod roštom a knižnicou po stranách podobne. Stačí si len vybrať!

Zanechať komentár