Sedačka 3+2+1 je najžiadanejšou sedacou súpravou

Štandardný

Súčasná sedacia súprava do obývačky nemusí byť vždy tvorená iba pohovkou a kreslom. Môže mať aj podobu 3+2+1, čo predstavuje trojmiestnu pohovku, dvojkreslo a jedno klasické kreslo. V takejto kompozícii sedacia súprava ponúka oddychový priestor súčasne pre šesť ľudí. Sedacie súpravy 3+2+1 sa často vyrábajú z kvalitného dreveného masívu, ktorý môže byť doplnený kožou alebo textilným čalúnením. Tento typ sedačky je ideálnym riešením pre obývačky stredných až väčších rozmerov.

sedacia súprava 3+2+1

Sedacia súprava 3+2+1 do veľkej obývačka

Máte veľkú a atypickú miestnosť?

Uvažujete o kúpe sedačky do priestrannejšej obývacej izby alebo bývate v atypickom byte, do ktorého sa podľa vás nehodí klasická sedačka skladajúca sa z jedného veľkého kusu? Vhodnou a praktickou alternatívou sú práve typy sedačky 3+2+1. Výhoda týchto zostáv je, že si môžete jednotlivé časti usporiadať podľa svojich predstáv a ľahko s nimi manipulovať a premiestňovať ich. Vďaka niekoľkým častiam budete môcť pozvať aj viac priateľov, ktorých budete mať kam usadiť.

Taburetka ako doplnkové sedenie

Sedacie súpravy 3+2+1 majú nielen klasickú podobu, ale môžu byť aj rozkladacie alebo vybavené praktickým úložným priestorom. Ich farebnosti prevedenia sa rozhodne medze nekladú. Dôležité ale je, aby sedacia súprava ladila s farbou podlahy, záclon, múrov a ďalšími bytovými doplnkami. Sedačky 3+2+1 sú vhodné pre celodenný aj príležitostný odpočinok. Dizajnovo vyzerajú často luxusne a moderne, patria medzi najžiadanejšie sedacie súpravy. Tieto sedačkové zostavy sú často doplnené o taburety, ktoré v prípade väčšej spoločnosti poskytujú ďalší priestor pre sedenie. Väčšina trojmiestnych a dvojmiestnych sedačiek má zabudovaný systém rozkladania pre spanie alebo praktický úložný priestor.

sedacia súprava 3+2+1

Súprava nemusí znamenať rovnaké farby

Sedačka 3+2+1 v luxusnom aj klasickom prevedení

Každá sedacia súprava je srdcom obývacej izby, preto je dôležité, aby ste si jej výber dôkladne premysleli. Takmer každá žena má rada, keď má vo svojej domácnosti zladené všetky interiérové detaily. Aby do seba všetko skvele zapadalo, je dobré neponáhľať sa s kúpou a vybrať si so širokej ponuky taký typ sedačky 3+2+1, ktorý je najvhodnejší práve pre vašu obývačku.

Zanechať komentár