Rodinné domy na kľúč – riešenie pre tých zaneprázdnených

Štandardný
rodinné domy

Rodinné domy na kľúč sú skvelým riešením pre všetkých tých, ktorí sú príliš zaneprázdnení na to, aby venovali čas stavebným prácam

Mať vlastný rodinný domček je sen mnohých ľudí. A ak sa človek rozhodne si tento sen splniť, čaká ho dlhá a náročná cesta, ktorej výsledok však určite bude stáť za to množstvo vynaloženého úsilia, energie, času aj financií. Je potrebné zvážiť svoje možnosti hneď na začiatku, dobre si premyslieť a naplánovať ako sa môžete dopracovať k vytúženému domčeku. Aké sú vaše finančné možnosti? Máte nejaké skúsenosti s výstavbou rodinného domu? Ste manuálne zručný? A predovšetkým to, či máte dostatok času, pretože všetci veľmi dobre vieme, že „čas sú peniaze“. Práve rodinné domy na kľúč sú výborným riešením pre ľudí, ktorí sú časovo zaneprázdnení a nemôžu si dovoliť obmedziť svoje pracovné aktivity.

Čo ponúkajú rodinné domy na kľúč?

Pri stavbe rodinného domu na kľúč vám stavebná firma, ktorú si vyberiete, zabezpečí kompletnú realizáciu rodinného domu od zhotovenia projektu, cez dodanie stavebných materiálov, až po celú výstavbu domu od základov po vybudovanie interiérov. Súčasťou služieb je aj poradenstvo pri plánovaní projektu, konzultácie pri výbere stavebných materiálov, stavebný dozor a vedenie stavebného denníka, ale aj vybavovanie stavebného povolenia či ďalších dokumentov. Niektoré stavebné firmy poskytujú aj pomoc pri zvolení financovania výstavby domu. Rodinné domy na kľúč tak značne odbremenia svojich budúcich majiteľov od množstva starostí a vybavovačiek.

Výhody zhotovenia domu na kľúč

rodinné domy

A čo váš rodinný dom? Dáte si ho zhotoviť na kľúč?

Medzi výhody, ktoré ponúkajú rodinné domy na kľúč, patrí nie len to, že ste odbremenený od časovo aj fyzicky náročnej výstavby svojho domu, ale aj po finančnej stránke môžete získať vzhľadom na objem prác zaujímavé zľavy na stavebné práce aj materiál. Väčšina firiem má u predajcov ako stály odberateľ veľmi zaujímavé ceny a zľavy, ktoré by vám ako bežnému stavebníkovi predajca zrejme neponúkol. Veľkým plusom je aj záruka, ktorú vám zhotoviteľ poskytne na použité materiály aj kvalitu prevedenia stavebných prác v prípade, že bol výhradným dodávateľom. Ak výstavbu domu realizuje viac rôznych dodávateľov, je nevýhodou, že sa pri zistení určitých nedostatkov môžu odvolávať jeden na druhého.

Zanechať komentár