Prirodzené či clip in vlasy počas zimných mesiacov?

Štandardný

Aj vy v súčasnosti často zamestnávate svoju myseľ otázkou „kedy už konečne príde jar“ a zimné mesiace sa vám tak ako väčšine ľudí zdajú nekonečne dlhé, šedé a pochmúrne? A k tomu všetkému ešte navyše zimný chlad, mráz a vietor príliš neprospievajú ani vašej pleti, nechtom či vlasom? Na jarné dni si síce ešte budeme musieť nejaký ten mesiac počkať, ale pri správnej starostlivosti to s vašimi vlasmi či pleťou nemusí byť až také zlé a do jari máte dosť času dať ešte pekne do poriadku aj prípadné škody, ktoré zima na našom vzhľade napáchala. Existuje na to hneď niekoľko zaručených a veľmi účinných domácich trikov, ako sú napr. zábaly, masky, ale aj skvelé clip in vlasy.

clip in vlasy

Dokonalé vlasy s clip in

Clip in vlasy sú krásne v každom ročnom období

Ženskej korune krásy – vlasom dá zima väčšinou poriadne zabrať. Nielen samotné sychravé a mrazivé počasie, ale aj nosenie čiapok či suchý vzduch v neustále vykurovaných priestoroch bytu aj kancelárie spôsobuje, že vaše vlasy sa lámu, sú mdlé, spľasnuté, bez objemu a bez lesku. Rovnako to však býva aj pod extrémne horúcim slnkom na exotickej dovolenke. Vytvoriť slušivý účes z takýchto vlasov nebýva vôbec jednoduché, ale okrem správnej výživy, kvalitného šampónu a šetrnejšieho zaobchádzania môžete svojim vlasom pridať objem a atraktívnejší vzhľad aj pomocou jednoduchej aplikácie clip in vlasov. Výhodou je, že clip in vlasy vaše už aj tak dosť oslabené vlasy nijako nezaťažujú na rozdiel od iných trvalejších metód predlžovania a používať ich môžete prakticky po celý rok v každom ročnom období a počasí.

clip in vlasy

Nenechajte sa odradiť zimným obdobím pre nádherné vlasy

Nenáročné na čas…

Bonusom tejto modernej pomôcky je časová nenáročnosť pri aplikácii, lebo vďaka jednoduchému clipovému úchytu si ich dokážete pokojne aplikovať aj sama doma pred zrkadlom už behom niekoľkých minút. Clip in vlasy si dokonca nevyžadujú ani žiadnu špeciálnu starostlivosť a tak ich stačí šetrným spôsobom umyť bežným šampónom približne raz za 10 dní. Odmenou vám nakoniec bude veľmi pekný účes a podstatne hustejšie vlasy, ktorým už ani zima neublíži.

Zanechať komentár