Postele s úložným priestorom sú stále žiadané

Štandardný

Váš byt je pomerne malý, vecí a nábytku vám pribúda a chcete ho využiť na maximum? Posteľ s úložným priestorom predstavuje dobrú cestu, ako to dosiahnuť. Tieto postele sú v súčasnej dobe veľmi obľúbené, pretože poskytujú v malom byte ďalší úložný priestor. Túto skutočnosť ocenia obzvlášť tí z nás, čo bývajú v klasických panelových domoch. V nich je nedostatok úložného priestoru všeobecne známy. Ako ale správne vyberať posteľ s úložným priestorom? Tu sú niektoré praktické úvahy a rady ako na to.

postele

Organizácia a poriadok v spálni

Nie je posteľ ako posteľ

Výber postelí s úložným priestorom sa vo svojej podstate príliš nelíši od výberu akejkoľvek inej postele. Aby ste si takú posteľ vybrali správne, musíte v prvom rade poznať priestor izby a vašu výšku. Pokiaľ sa jedná o manželskú posteľ, mala by rozhodovať výška väčšieho z vás. Aby bola posteľ pohodlná, mala by byť dlhšia oproti vám minimálne o 20 cm. Veľkosť postele s prepotrebným úložným priestorom samozrejme ovplyvňuje i veľkosť vášho obytného priestoru, kde chcete tento kus nábytku umiestniť a prípadne aj osvetliť vhodným svietidlom.

postele

Postele s úložným priestorom ponúkajú spálni dokonalosť a priestrannosť

Aj posteľ s úložným priestorom môže byť v rôznom štýle

Svoju posteľ si môžete vybrať nielen podľa použitých materiálov, základnej konštrukcie ale aj podľa štýlu. Aj postele s úložným priestorom môžu byť rôznorodé. Typ postelí preto vyberajte podľa štýlu, aký máte radi, interiéru izby, prevládajúcich interiérových farieb, vašich momentálnych finančných možností a tiež vášho zdravotného stavu. Veľmi pevné a nadčasové postele sú také, ktoré sú vyrobené z masívu, bohužiaľ tie sú celkom finančne nákladné. Lacnejší masív sú také, ktoré sú vyrobené z mäkšieho dreva, akým je hlavne smrek a borovica. Tie lepšie s úložným priestorom sú potom vyrobené z buku, dubu, brezy a kaučukového dreva.

Úložný priestor je skvelým bonusom

Pokiaľ chcete mať úložný priestor pod posteľou, nevytvárajte ho až tak nejako svojpomocne dodatočne, kúpte si rovno takú posteľ, kde už na úložný priestor mysleli pri jej navrhovaní. Iba tak si zaistíte dostatočnú vzdušnosť.

Zanechať komentár