Opasky naše každodenné

Štandardný

Asi by ste sotva hľadali na tejto planéte človeka, ktorý vo svojom šatníku nemá aspoň jeden opasok. Opasky využívame denne, rovnako ako oblečenie či topánky a slúžia nielen na to, aby nám držali naše nohavice na mieste, ale najmä aby skrášľovali náš outfit. Vlastne dnes už majú opasky prevažne len estetickú funkciu a aj preto ich máme v skrini tak veľa. A nielen ženy. Aj muži sa chcú páčiť a preto venujú svojmu zovňajšku omnoho viac času aj námahy, než kedykoľvek predtým. Módne doplnky akými sú okuliare, hodinky, šatky či dokonca kabelky už dávno nie sú len ženskými zbraňami a aj muži ich vedia šikovne zakombinovať do svojho outfitu.

opasky

Dámske opasky sú ponúkané v rôznych štýloch, tvaroch a farbách

Opasky na milión spôsobov

Opasok nosíme do práce, na kávu či rande, ale aj na dovolenku či slávnostné príležitosti. Vždy si nájde svoje využitie a dá sa nosiť na milión spôsobov. Môžete ho nosiť v nohaviciach alebo ku šatám stiahnutý na páse, vďaka čomu zvýrazníte svoj štíhly driek. Dnes je veľmi trendy zapnúť si opasok cez nejaký kardigan či oversize šál alebo si kúpte o niečo dlhší opasok než bežne kupujete a previažte ho cez nejaký pekný kabát. Dnešné trendy uznávajú skôr tenšie opasky a to tak pre dámy ako pre pánov. Široké opasky vedia častokrát opticky zdeformovať postavu a navyše vám nemusia sedieť do vašich nohavíc, preto radšej vsaďte na istotu a buďte šik vďaka tenkým opaskom.

opasky

Na každú príležitosť, podľa nálady či životného štýlu

Kožený opasok

Tak ako pri pánskej a dámskej obuvi, aj pri opaskoch by sme si mali dať záležať na jeho kvalite. Materiál z ktorého je opasok vyrobený, ovplyvňuje nielen jeho cenu, ale aj životnosť a funkčnosť a preto ešte stále platí, že najlepšie a najkvalitnejšie opasky sú vyrobené z pravej kože. Koža je odolná, trvácna, krásne vonia a opasky z nej sú po zanosení krásne mäkké a majú peknú patinu. Ak si nemôžete dovoliť kúpiť kožený opasok, vyhnite sa prosím opaskom z koženky, ktorá pôsobí lacno a má veľmi nízku životnosť. Investujte radšej do textilných opaskov alebo si došetrite a urobte si radosť kúpou pekného koženého opasku, ktorý vám vydrží roky.

Zanechať komentár