Nové modely detských topánok RAK 

Štandardný

  Malé deti môžu potrebovať nové topánky každé 3-4 mesiace. To, ako často im vymieňate topánky, závisí aj od toho, aké je vaše dieťa aktívne a ako rýchlo mu rastú nohy. Pri výbere topánok pre vaše dieťa by ste si mali položiť nasledujúce otázky: 

  • ako sa mu hodia dané topánky na nožičku, 
  • ako a z akých materiálov sú vyrobené a nakoniec, 
  • či sú zvolené detské topánky vhodné pre vek vášho dieťaťa. 

    Pri výbere detskej obuvi by malo byť málo podstatné, ako topánky navonok vyzerajú. Akákoľvek obuv sa skladá zo štyroch základných častí. Je to zvršok, stielka, vonkajšia podrážka a päta. Vrchná časť detskej topánky môže byť vyrobená z kože, plátna alebo z novších sieťovaných materiálov. Keďže sa detské nôžky silno potia, vrchná časť topánok by mala byť vyrobená z priedušných materiálov, ako je sieťovina alebo plátno. Vyhnite sa umelým materiálom. 

Detské topánky
Nová kolekcia RAK – model Tessy

Detské topánky kolekcie RAK 

    V známej kolekcii obuvi RAK sa objavujú nové modely detských topánok, ktoré vznikli v spolupráci so slovenskou dizajnérkou Zuzanou Serbák. Pre jej tvorbu sú typické čisté geometrické línie bez nadbytočných detailov a prikrášlení. To sa odrazilo aj v charakteristickom tvare nových topánok RAK, ktoré sa na našom trhu s detskou obuvou objavili pod označením TESSY, URSHA a TIMA.  Rodičia si môžu pre svoje dieťa vybrať topánky tejto modelovej rady z mnohých farebných kombinácii, ktoré zahŕňajú prevažne tlmené pastelové tóny. Táto detská vychádzková obuv na šnurovanie je určená pre deti do 6 rokov. Je ľahká, pružná, vyrobená z prírodnej kože vrátane podšívky, ktorá zabezpečuje priedušnosť a dokonale sa prispôsobí tvaru detskej nožičky. 

Detská obuv RAK
Nová kolekcia RAK – model Tima

Kvalita topánok nadovšetko 

    Pokiaľ rodičia kúpia pre svoje dieťa nevhodný pár topánok, môže to doslova navždy negatívne ovplyvniť zdravý vývoj ich malého potomka. Ak dieťa dlhodobo nosí nesprávne topánky, môže to navždy poznamenať jeho nožičky aj chrbticu. Kvalitná a zdravotne nezávadná detská obuv je dôležitá, a preto sa nikdy netreba ponáhľať s ich výberom. Poradiť sa, premyslieť si to vopred. Rovnako je dôležité nepodliehať móde a trendom. Vhodná obuv slúži malým deťom k bezpečnému pohybu a k ochrane ich chodidla. Poskytuje pohodlnosť a radosť z chôdze.  

Zanechať komentár