Na 2din autorádio nie je nikdy neskoro!   

Štandardný

Akustické zariadenia plnia svoj význam v  každom automobile. Sprostredkúvajú zábavu, relax, sú nositeľom verejných aj súkromných informácií. Zabezpečujú komunikačné kvality, aj keď sme mimo „civilizácie“. Preto by moderné zvukové moduly nemali absentovať v  žiadnom vozidle. Dnes sa zameriame konkrétne na 2din autorádiá a  ich výhody.  

autorádio
Hudba, zábava, relax, komunikácia. 2din autorádiá sa oplatia.

Čím sú špecifické 2din autorádiá?  

Sú to autorádiá, ktoré sa od svojich predchodcov (1din) líšia rozmerovo. Už na prvý pohľad sú 2din modely väčšie, a  tak si vyžadujú aj lepšie dispozičné riešenia. Konkrétne ide o  2din autorádiá s rozmermi 178 x 102 mm bez rámčeka. Niekde sa môžu parametre mierne odlišovať. V zásade platí, že týmto novým modelom treba poskytnúť priestrannejšie montážne otvory. Vychádzame hlavne z toho, že 2din autorádiá sprevádza veľký dotykový displej, ktorý sa komfortnejšie a  ergonomickejšie ovláda.  

Pozor! 2din autorádio funkčne nevymedzujeme len na rozhlasové funkcie a  na záležitosti spojené s  prehrávaním hudby. Dokazuje množstvo funkcií, z  ktorých aktuálne najvyhľadávanejšou je GPS navigácia a  Bluetooth pripojenie. Výhody navigácie spočívajú v pravidelnom aktualizovaní máp a  pomocou Bluetooth si užívame plnohodnotné hands free, bezdotykové, bezpečné a  najmä legálne uskutočňovanie hovorov počas jazdy.  

autorádio
2din autorádiá sú špecifické pohodlnejším používaním a funkciami GPS navigácie a Bluetooth.

Ďalšie novinky v  prostredí 2din autorádií  

V  prípade overených značiek veľká dotyková plocha 2din autorádií býva plne využitá. Dôkazom sú možnosti korigovať grafické prostredie, meniť teda celkový vizuál, logo, aplikácie a  pozadie. Za predpokladu IPS displejov rátame s  vyššou dotykovou citlivosťou a  odolnosťou voči mechanickému poškodeniu. Na každú novú informáciu nazeráme pri HD rozlíšení 1024 x 600 a  pri pohľadovom uhle až 170°. Získavame možnosti podpory DVD tunera a  kamery. Aj tie svedčia o tom, že 2din autorádiá patria k multimediálnym zariadeniam.    Zanechať komentár