Mokasíny – pohodlie aj štýl!

Štandardný

Čo sa týka pohodlnej a štýlovej obuvi, balerínky boli dlhé roky na popredných miestach a vlastne ešte stále aj sú. V poslednom čase sa k nim však pridali aj mokasíny, ktoré sú svojim zaujímavým dizajnom predurčené nato, aby ste ich nosili tak do práce ako aj na prechádzky či nákupy v meste. Tie si vlastne môžete obuť kamkoľvek sa vám to práve hodí, pretože sú to jedny z najkomfortnejších topánok a zároveň sú aj mimoriadne trendy. Ak ich teda ešte vo svojom šatníku nemáte, rýchlo túto chybu napravte. Vyberať môžete z nespočetného množstva prevedení, takže vďaka mokasínam môžete vyzerať každý deň inak.

mokasíny

Luxusné dámske mokasíny

Sú všade okolo nás!

Možno vám pojem mokasíny až tak veľa nehovorí, no môžete si byť istá, že ste ich už niekde v obchode určite zazreli. Vlastne v poslednom čase je priam nemožné nevidieť ich! Ak na nás napozerajú z regálov obchodoch, vidíme ich na svojich kolegyniach v práci, na ľuďoch na ulici a vlastne všade okolo nás a niet sa čomu čudovať. Mokasíny vedia s výzorom robiť hotové zázraky a človek by až neveril aký rozdiel môžu urobiť obyčajné topánky. Aj ten najnudnejší outfit sa behom chvíle premení na niečo nápadité a jedinečné a to len vďaka mokasínam. Mimoriadne pekne ukáže kombinácia s nohavicami trištvrťovej dĺžky, kedy krásne vyniknú nielen členky, ale aj samotné mokasíny. Tie sa však dajú nosiť s akýmkoľvek oblečením a čím viac fantázie do tvorenia outfitov zapojíte, tým lepšie!

mokasíny1

Štýlový pánske mokasíny

Ako nosiť mokasíny?

Mokasíny by sa dali označiť ako topánky, ktoré si môžete obuť k čomukoľvek. Majú rozhodne šmrnc a kopírujú najnovšie módne trendy, no musíte ich vedieť aj správne kombinovať s ostatným oblečením a módnymi doplnkami. Krásne ukážu s džínsami či inými nohavicami akejkoľvek dĺžky, no obuť si ich môžete aj k sukni či šatám. Najlepšie na mokasínach je to, že ich môžete nosiť s ponožkami, ale aj bez nich – úplne naboso. Dokonale ukážu napríklad s romantickými šatami alebo naopak s outfitom ladeným do pánskeho štýlu, kedy ich krása naplno vynikne a vy v nich zažiarite. Nezabudnite si ale vybrať správnu farbu aj dizajn a to tak, aby ste ich znosili s väčšinou vecí vo vašom šatníku. Jedným si ale buďte istá – mokasíny si okamžite zamilujete!

Zanechať komentár