Luxusné plavby – cenovo dostupné

Štandardný

Plánujete letnú dovolenku a chceli by ste pre tentokrát zažiť niečo úplne odlišné od všetkých vašich predošlých dovoleniek? Vyskúšajte luxusné plavby po mori, ktoré sú plné dobrodružstva, krásnych miest a luxusu. Nech vás ale ten pojem luxus nemýli, pretože dnes sú už luxusné plavby loďou cenovo dostupné aj bežnému smrteľníkovi. Dovolenka na takejto výletnej lodi vás vyjde približne rovnako ako ktorákoľvek iná all inclusive dovolenka po Stredomorí. V cene je samozrejme zahrnutý nocľah a kompletné stravovanie formou all inclusive – raňajky, obedy, neraz aj 5 chodové večere, počas dňa drobné občerstvenie a nápoje z automatov. Neplatíte ani za vstupy po celej lodi – fitko, bazén, kino, diskotéka a iné.

Luxusné plavby – každý deň nové destinácie

Niekomu stačí stráviť letnú dovolenku v jednej destinácii, kde svojich 10 dní presedí na pláži  a bude iba oddychovať. Nie všetci však túžia po takom leňošení. Ak ste dobrodruh a radi spoznávate nové miesta a ľudí, luxusné plavby sú to pravé pre vás. Od vstupu na palubu až po koniec plavby zažijete toľko vecí, koľko by ste na klasickej dovolenke nikdy nezažili. Luxusné plavby loďou môžu byť po Stredomorí, Karibiku, USA ale aj po severských krajinách Škandinávie, či mnoho iných destinácií. Počas noci sa plavíte vždy na iné miesto a ráno už môžete spoznávať na tour nové a zaujímavé miesta, kultúru a ľudí alebo len. Počas jednej dovolenky tak navštívite hneď niekoľko krásnych a nezabudnuteľných destinácií a to všetko za cenu bežnej dovolenky.

loď, plavba

Destinácií je na výber mnoho. Stačí len ak si vyberiete tú správnu pre Vás.

Luxusné plavby

Doprajte si aj vy ten pocit cítiť sa aspoň na pár dní ako milionár a užite si luxusné plavby po mori. Veľkosť aj vybavenie lode vás úplne ohromí. Na lodi nájdete úplne všetko – od divadla, kina, fitness centra, bazénov a tobogánov až po rôzne kaviarne, reštaurácie, bary či diskotéky. Výnimkou ale nie sú ani kaderníctva, wellness centrá či množstvo obchodov, kde si môžete nakúpiť oblečenie ako suvenír z plavby. Luxusné plavby sú skvelým miestom aj pre rodiny s deťmi, pre ktoré je pripravených množstvo aktivít a animačných programov. Na lodi je stále čo robiť aj vidieť a slovo nuda vám bude cudzie. Užiť si môžete aj prechádzky po palube, kde vás ohromí prenádherný výhľad na otvorené more či romantický západ slnka.

plavba loďou

Plavba loďou je plná zábavy a nových zážitkov.

Zanechať komentár