Kuchyne na mieru Bratislava

Štandardný
Kuchyne na mieru Bratislava

Kuchyňu na mieru môžete mať aj u vás doma

Kuchyne na mieru Bratislava sú skvelou voľbou pre malé byty, v ktorých bolo pre kuchyňu vyhradeného len veľmi málo priestoru. Pokiaľ ste však nadšenci varenia a viete, že sa bude okolo sporáka točiť v podstate váš celý pohyb v byte, jednoznačne treba zainvestovať do kvalitnej kuchyne.

Kuchyne na mieru v malometrážnych bytoch

Dizajnéri kuchynských štúdií vám poradia ako mať na malom priestore rozložené spotrebiče tak, aby si napríklad ani dvaja ľudia pri varení nezavadzali. Ukážu vám ako vhodne zakomponovať jedálenský stôl do kuchyne na mieru, čo je výhodné práve pre menšie byty. Kuchyne na mieru Bratislava majú šikovne vymyslené úložné skrinky, poličky a šuplíky, ktoré využijú každý centimeter priestoru vo vašej novej kuchyni. V malých kuchyniach sú to najmä rohové skrinky, do ktorých sa pomocou výsuvných políc dá uložiť veľké množstvo riadu, hrncov alebo potravín.

Kuchyne na mieru Bratislava si čoraz častejšie dávajú zhotovovať aj majitelia domov a veľkých loftov, kde je pre kuchyňu naopak vyhradený veľký priestor. Tu dizajnéri musia pamätať hlavne na funkčnosť kuchyne pri rozmiestňovaní komponentov. Rozloženie spotrebičov a úložných priestorov by malo byť také, že pri príprave jednoduchého jedla „nenabeháte“ po kuchyni kilometre. V tomto si dizajnéri pomáhajú kuchynskými ostrovčekmi. Tie jednak vyplnia priestor uprostred miestnosti a kuchyňa tak vyzerá jednotnejšie a sú výbornou pomôckou pre vás pri varení. Do ostrovčeka môžete zakomponovať čo potrebujete a čo využívate najviac. Vhodným riešením je umiestnenie vodovodného kohútika s dresom do prostred kuchyne, alebo zakomponovanie kombinovaného sporáka do kuchynského ostrovčeka.

Štandardizované kuchyne

Mnoho ľudí si vyberá radšej štandardizované typy kuchyne, kedy si sami navolia rozloženie kuchyne už z dostupných komponentov v predajni. Tento štýl zariaďovania tak volia v domnení, že kúpou štandardizovaných skriniek ušetria. Jednoznačne však investícia do kuchyne na mieru Bratislava sa užívateľom vráti niekoľko násobne pri využívaní komfortného rozloženia spotrebičov a úložných priestorov pri kuchyni, ktorá je navrhnutá presne pre daný typ bytu alebo domu.

Kuchyne na mieru Bratislava

Kuchyne na mieru Bratislava – Aj do menších bytových priestorov

Zanechať komentár