Krásne a kvalitné dámske hodinky pre každú dámu

Štandardný
dámske hodinky

Dámske hodinky môžu byť naozaj rôzne…

Zvoliť tie správne dámske hodinky, najmä ak ich vyberáme pre niekoho, koho chceme týmto spôsobom obdarovať, nemusí byť vždy jednoduché. Usilujeme sa vybrať tie najlepšie, najkrajšie, jednoducho dokonalé hodinky, no to si vyžaduje odhadnúť  nielen správnu veľkosť, ale aj tvar, farbu a celkový dizajn tak, aby budúcej majiteľke dokonale sadli a naozaj sa dotyčnej dáme aj páčili. Jedným z riešení môže byť spoločný výber, ale ak plánujete ozajstné prekvapenie, budete to musieť zvládnuť sami a možno práve vám pomôže zopár dobrých tipov ako a podľa čoho správne vybrať dámske hodinky.

Dámske hodinky musia byť v súlade s dámou, ktorá ich bude nosiť

Prvý predpoklad správneho výberu je dobre poznať osobnosť, štýl a vkus dámy, pre ktorú sú dámske hodinky určené. Ide o športový, praktický či elegantný typ ženy? Dôležité je všímať si aké šperky žena preferuje, ak má v obľube skutočné trblietavé a zdobené klenoty, tak aj hodinky by mali byť veľmi elegantné podobné šperku, napr. s remienkom v tvare náramku v zlatom či striebornom prevedení a zdobené kamienkami. Takéto krásne dámske hodinky z kolekcie GINO ROSSI v zlatom prevedení (1733B-3D1, 9039B-3D1) nájdete aj v ponuke e-shopu PÁNSKA ELEGANCIA. Tieto hodinky so skutočne veľmi dobrou voľbou a okrem krásneho dizajnu disponujú aj antialergickou a IPS úpravou, minerálnym sklíčkom a mechanizmom quartz.

Krásne a štýlové dámske hodinky ponúka PÁNSKA ELEGANCIA

dámske hodinky

…práve preto je dobré poznať vkus dámy, ktorú chceme obdarovať

Ponuka dámskych aj pánskych hodiniek na stránkach e-shopu Pánskej elegancie je naozaj mimoriadne pestrá a bohatá a môžete tu nájsť veľmi pekné a štýlové dámske hodinky z kolekcie GINO ROSSI vhodné pre každý typ ženy. V ponuke sú hodinky v rôznych farebných kombináciách (biela, čierna, červená, fialová, modrá, hnedá, zlatá, strieborná), s väčším aj menším ciferníkom v rôznych tvaroch (ovál, kruh, štvorec aj obdĺžnik) v jednoduchom aj zdobenom dizajne (zdobenie kamienkami či zaujímavým ornamentom v podobe kvetu na ciferníku) a tiež s koženým, kovovým či náramkovým remienkom. Skutočnou lahôdkou aj pre tú najnáročnejšiu dámu sú dámske hodinky BISSET (BSBD87) v zlatistom odtieni dodávané v darčekovej drevenej krabičke.

Zanechať komentár