Komody – čím je tento nábytok taký skvelý a výnimočný?

Štandardný

Komody u mňa v domácnosti nájdete naozaj takmer všade a aby som bola absolútne presná, začnem pekne po poriadku – komoda nám nechýba v obývačke ani v spálni a tiež v oboch detských izbách, na chodbe či dokonca v kúpeľni. Komody sú jednoducho top nábytok, ktorý nájde svoje využitie všade a hneď aj zdôvodním prečo… K neodškriepiteľným výhodám nábytku typu komoda patrí ich variabilný rozmer (rôzne možnosti výberu hĺbky a šírky) a tiež samozrejme stredná výška dosahujúca približne nad úroveň pásu dospelého človeka, čo z komody robí nábytok ideálny aj do menších alebo atypicky riešených priestorov (napr. v podkroví). Komody sú tiež veľmi praktické svojim prehľadnými a ľahko dostupnými možnosťami skladovania rôznych drobností a doplnkov do domácnosti ako aj väčších kúskov oblečenia, ako sú napr. svetre, mikiny a podobne.

komody

Komody sú jednoducho najlepšie

Komoda sa u nás osvedčila…

Veľkým plusom pre komody je aj obrovské množstvo ich najrozličnejších prevedení, napr. v našej obývacej izbe je dominantou väčšia komoda, ktorá má po stranách presklené vitríny, v strednej časti tri zásuvky a nad nimi dokonca aj malý mini-bar s výklopnými dvierkami na otváranie. Čo viac si môžete pre svoju obývačku želať? Mini-barový priestor sa vždy zíde na rôzne slané aj sladké pochúťky, zásuvky sú plne využité na uskladnenie množstva spoločenských hier a presklené vitríny znesú niekoľko dekorácií či rodinné albumy. No obrovskou výhodou je voľný priestor na stene nad ňou, kde sme umiestnili zavesený bio-krb a tiež priestranný povrch skrinky, na ktorom si svoje miesto našli foto-rámiky s rodinnými fotografiami, svietniky a sviečky.

komody

Skvele sa hodia aj do kuchyne

Nábytok, ktorý splní všetky vaše nároky

Pri výbere komody môžete zohľadniť všetky svoje osobné požiadavky, ako napr. individuálny vkus, štýl bývania a ostatného zariadenia, typ úložných priestorov a tiež vaše priestorové možnosti. Vaša ideálna komoda tak môže mať šesť zásuviek, ale aj skrinky kombinované s poličkami či presklené vitríny a tiež dokonalý moderný dizajn, ale aj starožitný, vidiecky, či rustikálny charakter.

Zanechať komentár