Kabelky na rameno – vždy je z čoho vyberať

Štandardný

Ženy sú rôzne a každá má rada niečo iné. Jedna chodí radšej do spoločnosti a trávi voľné chvíle so svojimi známymi, druhá má radšej romantické večery so svojim priateľom či manželom, tretia sa uvoľní pri varení a pečení všakovakých dobrôt a tá ďalšia zase pri čítaní dobrej knižky. Jednu vec majú ale asi všetky spoločnú a to, že všetky ženy milujú nakupovanie. Každú jednu poteší, keď svoj šatník obohatí o nejaký štýlový kúsok. A je jedno či ide o topánky, oblečenie, alebo módny doplnok. Potešia ju tak krásne lodičky, teplý sveter, štýlové rifle, náramky, alebo taška, malá či veľká. Napr. také kabelky na rameno ulahodia každej módnej maniačke, pretože je ich na trhu nespočetné množstvo a vždy je z čoho vyberať.

kabelka na rameno

Kabelka na rameno vyniká svojou jednoduchosťou.

Kabelky na rameno ako súčasť každodenného života

Pri odchode do práce, do spoločnosti, na rande, alebo do školy odchádzame vždy s nejakou kabelkou. Je to naša „spriaznená duša“, ktorá nám nielen poslúži na uschovanie si potrebných vecí, ktoré chcem mať stále po ruke, ale dokáže urobiť neskutočné divy s našim outfitom. Jej výber závisí od toho čo máme momentálne oblečené, ako sa v ten deň cítime a samozrejme kam máme namierené. Jeden deň je to čierna kabelka do ruky, druhý zase červená cez plece a tretí modrá kabelka na rameno.

kabelky na rameno1

Kabelka na rameno z kvalitnej teľacej kože.

Akým štýlom nosíte kabelku vy?

Sú rôzne spôsoby akými sa dá zistiť o človeku, ktorého nepoznáme viac. Napr. spôsob akým daný človek gestikuluje, alebo sedí, tak rečou jeho tela. Sú rôzne odborníčky, ktoré sa zameriavajú na módne trendy, či dokonca na štýl, akým ženy nosia kabelku a na základe toho zistiť jej povahové vlastnosti. Sú ženy, ktoré nosia najradšej kabelku zavesenú na predlaktí, druhé zase zavesené na ramene, či už majú kabelky krátky, alebo dlhý popruh, ďalšie prevesené cez hlavu, alebo len tak držiac v ruke. Každá jedna má svoj obľúbený štýl nosenia a ak vás to zaujíma, prečítajte si na internete názory odborníčok, čo podľa nich charakterizuje ten váš a či to naozaj sedí.

Zanechať komentár