Kabelky, ktoré by vám nemali chýbať

Štandardný
kabelky

Kabelky – nerozlučné priateľky každej ženy

Dámske kabelky – verné spoločníčky väčšiny žien, ktoré ukrývajú všetky drobnôstky a vzácnosti, od obľúbeného parfému, rúžu či zrkadielka až po mobilný telefón, peňaženku a diár s dôležitými poznámkami. A zmestí sa do nich toho ešte aj oveľa viac… Kabelky sú často jednou z najväčších ženských vášní. A aj keď sa hovorí, že kabeliek nikdy nie je dosť, pri výbere tých správnych kúskov si pokojne vystačíte aj s piatimi najdôležitejšími typmi kabeliek, ktoré by žiadnej dáme chýbať nemali. To však platí len v prípade, že ich nebudete chcieť mať doma v každej dostupnej farbe…

Päť typov kabeliek, bez ktorých sa nezaobídete…

Na prvom mieste je jednoznačne veľká kabelka ideálna pre bežné pracovné dni. Do takejto kabelky zbalíte naozaj všetko, čo počas dňa budete potrebovať. Dajte prednosť pravej koži a univerzálnej čiernej farbe, prípadne môžete zvoliť niektorý z béžových odtieňov, ktoré sú tiež dobre kombinovateľné.

V základnej výbave kabeliek nesmie chýbať ani elegantná listová kabela, ktorú ju najlepšie vlastniť hneď v dvoch prevedeniach, a to v jednoduchej klasike, ktorá je vhodná aj na nosenie počas dňa k elegantnému outfitu. Takáto kabelka môže byť len jednoduchá alebo doplnená zaujímavým detailom, napr. zaujímavým zapínaním, ale bez prehnaného zdobenia v podobe flitrov či štrasu. Druhá listová kabelka by mala byť  krásne zdobeným večerným modelom pre mimoriadne príležitosti, akými sú napr. návšteva opery či ples.

Aby nám nechýbali v šatníku farby, doplňte kabelky neutrálnych odtieňov aj jednou extravagantnejšou, vo farbe, ktorá najlepšie vystihuje váš štýl a farebnosť vášho šatníka. S takýmto typom kabelky doslova zažiarite a oživíte aj jednoduchší outfit.

kabelky

Aký štýl kabelky uprednostňujete vy?

Nezabúdajte ani na voľnočasové kabelky

Nakoniec by sme ešte nemali zabudnúť na praktický typ kabelky vhodný aj na voľnočasové aktivity. Vybrať si môžete praktickú tašku, ktorá sa nosí krížom cez plece alebo tzv. Bucket bag, ktorý patrí k súčasným módnym hitom. Bucket bag je  kabelka podobná vaku (napr. zo semišu), ktorá sa sťahuje na vrchu šnúrkou.

Ak hľadáte kvalitné kabelky za skvelé ceny, navštívte túto stránku!

Zanechať komentár