Ibiza je pokojná – kým nezapadne slnko

Štandardný

Ibiza je preslávená pre nekonečné párty po západe slnka. A hoci sa mnohým predpovede najlepších večerov a najkrajších ľudí zdajú prehnané, ako z katalógu, pravdou je, že nie sú. Mnoho mladých ľudí tam chodí „predvádzať“ svoje dokonalé telo, no každý sa tam ide hlavne zabaviť. Najlepší DJ-ovia zo sveta sa stretávajú práve na Ibize. Je to už jednoducho zaužívaný štandard. Existujú však aj miesta určené pre celé rodiny s deťmi. Je tam množstvo športových aktivít ako aj rôzne detské aqua parky či rodinne orientované pláže s malými ihriskami. V ponuke sa nájdu aj rôzne vodné kurzy pre deti, ako potápanie, šnorchlovanie, plávanie, a to všetko spojené s poznávaním miestneho bohatého a fascinujúceho podmorského života.

Ibiza

Ibiza je rajom na zemi.

Ľahká dostupnosť

Na Ibizu je veľmi jednoduché sa dostať, pravidelné denné lety sú zárukou. čo je skvelé na tejto dovolenkovej destinácii je, že sa pomerne ľahko a rýchlo môžete dostať aj na okolité ostrovy, najväčší a najznámejší v okolí Ibize je Formentera. Formentera je nedotknutý a oveľa pokojnejší ostrov s najčistejšími tyrkysovými vodami Stredomoria.

Ibiza

Ibiza poskytuje bohatý nočný život.

Bezstarostná dovolenka na ostrove Ibiza

Ak hľadáte bezstarostnú dovolenku, zaručene teplé počasie, dobrú chill hudbu a pohodu s chladnými miešanými koktailami, cez deň nákupy alebo slnenie na pláži, večer dobré jedlo a zábavu do úsvitu, Ibiza je tým pravým orechovým. Nádherné stredomorské pláže a zátoky a vyvýšené útesy husto pokryté borovicami, nádherná krajina a scenérie ponúkajú perfektné miesto na dovolenku. Na pobyt vám postačí príručná batožina, keďže si môžete zbaliť len zopár letných vecí, základnú hygienickú výbavu, plavky a letnú obuv (žabky či sandále). Slnko sa však pochopiteľne môže zdať o čosi ostrejšie než na Slovensku, preto nezabudnite na krémy s ochranným faktorom a kvalitné slnečné okuliare. Nie je problém dohovoriť sa po anglicky, čo je tiež veľkou výhodou. Jedlo si môžete vychutnať tak tradičné španielske ako aj rôzne iné európske špeciality.

Zanechať komentár