Hľadáte ideálnu autokameru?

Štandardný

Chcete si zaobstarať kvalitnú kameru do auta, ktorá vám umožní mať oči všade a neviete sa rozhodnúť, ktorý model si vybrať? Cestné videokamery sú veľmi praktické, a to nielen preto, že pomáhajú predchádzať autonehodám, ale môžu vám pomôcť odhaliť i prípadného vinníka a dostať sa k potrebnej náhrade škody. 

autokamera v aute
Ak sa chcete na cestách cítiť bezpečnejšie, investícia do kvalitnej kamery sa oplatí.

Ako na výber autokamery

Pri výbere autokamery by ste mali brať do úvahy nasledovné parametre. V prvom rade si vyberte autokameru s vyšším rozlíšením, Full HD a vyšším a kúpte si pamäťovú kartu s dostatkom úložného priestoru na zábery z kamery. Významnú rolu ďalej zohráva snímkovacia frekvencia, pričom minimálne by kamera mala zvládať aspoň 30 FPS alebo viac. Tiež berte do úvahy, či má kamera pokročilejšie funkcie, ako automatické spustenie alebo nahrávanie do slučky. Vybrať si viete z kamier klasických a duálnych, autokamier bez displeja alebo do spätného zrkadla. Ďalšími dôležitými parametrami sú veľkosť snímača, svetelnosť, konektivita – vhodné vstupy a výstupy a napájanie. Medzi najdôležitejšie funkcie autokamery patria funkcia slučky, automatické zapnutie, mikrofón, nočný režim, parkovací režim a detekcia pohybu, detekcia radarov, vypnutie displeja či magnetický držiak.

Pri výbere zvážte všetky dôležité parametre a funkcie, ktoré očakávate od vašej kamery do auta.

Autokamery s funkciou ADAS TomiMax

Modelom, do ktorého sa jednoznačne oplatí investovať, sú jednoznačne autokamery TomiMax s funkciou ADAS. Autokamera s funkciou ADAS je bezpečnostné zariadenie, ktoré pomáha predchádzať nehodám. Kamera má funkcie ako napríklad: 

  • Varovný systém pred vybočením z jazdného pruhu (LDWS): Tento systém varuje vodiča, ak sa blíži k okraju vozovky alebo ak začína vybočovať z jazdného pruhu bez zapnutia smeroviek. 
  • Varovný systém pred čelnou zrážkou (FCWS): Tento systém varuje vodiča, ak sa blíži k inému vozidlu pred ním. 

Autokamera s funkciou ADAS TomiMax je vhodná pre každého, kto chce zvýšiť bezpečnosť svojej jazdy. Kamera je jednoduchá na inštaláciu a ovládanie a je kompatibilná s väčšinou typov vozidiel. 

Výhody autokamery s funkciou ADAS TomiMax

Medzi niektoré z veľkých výhod autokamery TomiMax patrí napríklad to, že: 

  • Zvyšuje bezpečnosť jazdy 
  • Pomáha predchádzať nehodám 
  • Je jednoduchá na inštaláciu a ovládanie 
  • Je kompatibilná s väčšinou typov vozidiel 

Zanechať komentár