Elektrický krb do každej miestnosti

Štandardný

Ak ste už niekedy žili v rodinnom dome a vždy ste túžili po tom, aby ste sa zišli s vašimi blízkymi pri krbe s praskajúcim ohňom, no jednoducho ste si nemohli dovoliť kvôli nákladom s inštalovaním krbu, alebo sa vám nechcelo riešiť starosti okolo vybavovania a údržby s plynovým krbom či krbom na drevo, stále tu máte riešenie. Je ním elektrický krb.

elektrický krb

Elektrický krb v obývačke…

Elektrický krb ponúka skvelú výhodu vlastnenia krbu bez chaotického procesu inštalácie a bez výdavkov na inštaláciu krbu, ktoré potrebuje navyše komín alebo iné odvetranie. Elektrické krby tiež ponúkajú nastaviteľný plameň, ktorý môže a nemusí poskytovať teplo, čiže ho môžete využívať celoročne. Navyše, elektrický krb je dostupný v rôznych veľkostiach, tvaroch, štýloch, aby vyhovovali každej miestnosti každého domu. Takýto krb je tiež ideálnym predmetom na nejaký výnimočný a špeciálny dar, napr. na svadbu.

Elektrický krb na stenu

Elektrické krby sú ponúkané v širokej škále štýlov vrátane voľne stojacich krbov, krbových ríms, krbov so stojanom pre TV/media konzoly, či elektrických vložiek do vstavaných ohnísk… Táto široká škála znamená, že elektrický krb môžete umiestniť do každého domu, bytu, či kancelárie. Niektoré typy elektrických krbov si môžete tiež namontovať na stenu pre moderný vzhľad alebo ak máte obmedzenú podlahovú plochu, či pre bezpečie detí a domácich miláčikov.

elektrický krb

…v spálni…

Moderný vzhľad

Elektrický krb na stene je vždy dobrou voľbou najmä u tých, ktorí majú moderné prostredie domova. Krb na stene poskytuje tiché instantné teplo v kombinácii s pútavým dizajnom, ktorý pritiahne pozornosť aj vašich hostí.

Obmedzená podlahová plocha

Vytvorte si luxusný dizajn v garsónke či malom byte pomocou elektrického krbu. Málo miesta? Zaveste ho na stenu! Elektrický krb vnesie život a štýl to miestnosti.

Kancelárie

Predstavte si pracovné stretnutie v nadčasovej kancelárii s krbom v miestnosti. Okrem vydareného biznisu sa vám podarí aj príjemné a priateľské posedenie s úspešnými ľuďmi.

elektrický krb

…V kancelárii

Pre bezpečie detí a domácich zvierat

Mať doma plynový krb alebo krb na drevo je skutočne úžasné, no ak máte deti, určite viete, že je to tiež veľmi nepraktické. Elektrický krb upevnený na stene je preto úplne perfektným riešením, kedy sa nemusíte obávať rôznych nehôd, popálenín alebo hádzania hračiek a iných predmetov do otvoreného ohňa.

Zanechať komentár