Dovolenka Maledivy

Štandardný
Dovolenka Maledivy

Maledivy – Equator Village

Maledivy sa rozprestierajú na vyše 1200 ostrovov, z ktorých je obývaných asi 200. Dĺžkou jednotlivé ostrovy nepresahujú 2 km, takže sa z jedného konca na druhý dajú prejsť aj za 10 minút. Tropické palmy a kokosovníky dotvárajú podobu tropických ostrovov. Príroda je celkovo miestnymi veľmi cenená a rešpektovaná a to vytvára ilúziu panenského raja na zemi.

Súkromie a pokoj raja

Dovolenka Maledivy je zvyčajne vyhľadávaná turistami, ktorí chcú na vlastnej koži zažiť luxusnú dovolenku, ktorú tak často obdivovali v katalógoch cestoviek. Azúrové moria, biele pieskové pláže a privátne domčeky na pobreží sú lákadlom pre všetkých. Vycestujte aj vy na Maledivy, do raja, ktorý o pár desaťročí zanikne pod stúpajúcou hladinou mora.

Maledivy dovolenka vám ponúkne možnosť ubytovania sa na súkromnom ostrove. Ostrov ponúka slobodu a luxus ale zároveň aj bezpečie, pokoj. Nenájdete tu predavačov suvenírov, v podstate ani žiadnych iných ľudí. Väčšie komplexy hotelov na ostrovoch ponúkajú komplexné služby. Reštaurácie, bary, obchody a suveníry sa nachádzajú priamo v hoteloch. Masáže a spa je samozrejmosťou.

Najkrajšie zážitky

Maledivy dovolenka vám prinesie aj množstvo nových zážitkov na výletoch na okolité ostrovy. Medzi ostrovmi sa presúvate letecky alebo rýchločlnmy. Ak chcete spoznať aj iných ľudí a zabaviť sa, sú tu pre vás piknik ostrovy. Tu zažijete grilovačky a pikniky, hudbu a kokteily.

Ak ste milovníkom potápania Maledivy dovolenka je tým pravým pre vás. Nádherné koralové more je nezabudnuteľným zážitkom pre každého potápača. Hotely ponúkajú aj rýchlo kurzy pre začiatočníkov, aby nikomu neunikli krásy podmorského sveta. Typom na výlet je aj plávanie s delfínmi alebo žralokmi.

Spravte si výlet z osobného raja do hlavného mesta Male. Ozdobou mesta je mešite Hukuru Minsky, ktorá je postavená z koralov. Pre mešitou sa nachádza palác Mulle-aage a záhrady. V meste nájdete tiež rybí trh a aj umelo vytvorené pláže.

Na Maldivách nenájdete žiadne rušné diskotéky ani bary. Niektoré rezorty ponúkajú posedenie pri živej hudbe avšak nočný životu tu predstavuje západ slnka, ktorý si vychutnáte v bazéne s drinkom v ruke.

Dovolenka Maledivy

Dovolenka Maledivy – Kanuhura Resort

Zanechať komentár