Dovolenka Jamajka alebo Karibik v rytme reggae

Štandardný
dovolenka

Vedeli ste, čo všetko vám môže dovolenka na Jamajke ponúknuť?

Dovolenka Karibik – exotická príroda, romantické pláže, priezračná tyrkysová voda, to sú tie najlepšie predpoklady pre dokonalú dovolenku. A na výber máte hneď niekoľko krásnych ostrovov v tejto lokalite, pretože Karibik to nie je len Kuba, ale aj množstvo ďalších veľmi atraktívnych ostrovov a ostrovčekov. Najväčším anglicky hovoriacim Karibským ostrovom, kde nájdete skutočnú karibskú pohodu a relax v rytme reggae, je Jamajka. Dovolenka Jamajka je veľmi príťažlivým miestom s krásnym exotickým prostredím, bujnou prírodou a príjemne teplým morom, kde si každý nájde to svoje, pretože Jamajka je destináciou, ktorá uspokojí aj turistov s vyššími nárokmi a očakávaniami.

Dovolenka Jamajka a jej krásne letoviská

Dovolenka Jamajka ponúka niekoľko krásnych pláži a letovísk, ktoré môžeme pokojne zaradiť medzi skutočné perly Karibiku. K najkrajším a najpopulárnejším dovolenkovým strediskám na Jamajke patria Negril, Montego Bay, Ocho Rios či pokojnejšie Runaway Bay. Každé zo stredísk je lákavé niečím iným, napríklad Negril je známy najkrajšími až 10 km dlhými plážami, zábavnými aj nákupnými či športovými možnosťami a tiež romantickými západmi slnka. Ocho Rios vás zasa uchváti nielen nádhernou okolitou prírodou a pamiatkami (Múzeum reggae), ale prídu si tu na svoje aj milovníci nakupovania. Montego Bay je rušným a moderným mestom, kde si užijete krásne pláže aj bohatý nočný život a často sú tu organizované aj rôzne festivaly napr. Reggae Sunfest.

dovolenka

Najlepšiu dovolenku si užijete s CK NeckermannReisen!

Dovolenka Jamajka – aké miesta sa ešte oplatí navštíviť?

Dovolenka na Jamajke ponúka okrem exotických pláží a kúpania aj iné možnosti a zaujímavé miesta, ktoré sa počas dovolenkového pobytu rozhodne oplatí navštíviť. Príroda na Jamajke je naozaj krásna a obdivovať ju môžete aj pri výlete ku kaskádam Mayfield Falls alebo v oblasti Dunn´s River Park s prekrásnymi vodopádmi, ktoré sú symbolom Jamajky. Dovolenka Jamajka a hlavné mesto Kingston k sebe tiež neoddeliteľne patria, preto si jeho návštevu určite nenechajte ujsť. Jamajka je jednoducho čarovné miesto, ktoré vás určite nesklame!

Zanechať komentár