Dokonalá dovolenka Maledivy

Štandardný

Keď sa povie exotická dovolenka, ktorá zaváňa luxusom, potom sú to určite Maledivy. Dovolenka Maledivy uspokojí aj toho najnáročnejšieho turistu, pretože tú nájdete doslova všetko čo by mala perfektná dovolenka mať a to od panenskej prírody, nádherných pláží a priezračného mora až po fascinujúci podmorský svet a tropické počasie. Maledivy sú právom označované ako raj na zemi. Hneď ako vystúpite z lietadla, budete mať pocit, akoby ste sa ocitli na inej planéte, pretože toľko krásy pokope sa nikde inde na svete nedá vidieť. Maledivy ponúkajú dokonalý relax pod palmami na rozľahlých plážach s bielym pieskom, ale aj dobrodružstvo a zábavu.

dovolenka maledivy

Pláž a úžasné panoramatické výhľady – aj takto vyzerá dovolenka na maledivách

Dovolenka Maledivy – ostrov len pre vás

Ak ešte stále hľadáte destináciu pre letnú dovolenku, už nehľadajte! Dovolenka Maledivy bude určite to najlepšie, čo ste doteraz videli a zažili a to bez ohľadu na to, akí ostrieľaní cestovatelia ste. Maledivy sa skladajú z takmer 1200 ostrovčekov, pričom obývaných je len okolo 200, preto si počas dovolenky môžete na ktorýkoľvek z nich odbehnúť a celý deň ho mať len pre seba. Len si to predstavte! Celý deň sa opaľujete na bielej pláži, nohy v piesku a nikde naokolo ani živá duša, ktorá by vás pri oddychovaní mohla vyrušiť. Celý ostrov máte iba pre seba – toto sa vám môže stať naozaj len na Maledivách, tak prečo to nezažiť? Dovolenka Maledivy toho však ponúka omnoho viac.

dovolenka maledivy

Maledivy sú romantickou destinácioou pre zaľúbené páry.

Dovolenka Maledivy – ubytovanie nad hladinou mora

Aj vy ste častokrát na internete obdivovali obrázky krásnych slamených domčekov, ktoré boli postavené len pár centimetrov nad priezračným oceánom? Áno, aj to sú Maledivy. Ubytovanie v týchto malých, no luxusných domčekoch je nezabudnuteľný zážitok, veď čo lepšie ako ubytovanie nad hladinou mora sa vám na dovolenke môže stať? Ráno sa zobudíte a priamo z terasy skočíte do mora, aby ste si zaplávali. Zabudnite na dovolenku, kde ste ubytovaní v hoteli, ktorý je od pláže vzdialený častokrát aj kilometer, na Maledivách máte more priamo pod nohami, tak kupujte letenky a zažite aj vy dovolenku snov – dovolenka Maledivy ňou určite je!

Zanechať komentár