Dnes už kožené opasky s výraznou prackou nenosia iba kovboji

Štandardný

Kovbojské čižmy, široké klobúky, kožené opasky s výraznou prackou a kapsička so zbraňou (pištoľou) na opasku. To je asi najbežnejšia predstava drsného kovboja z westernových filmov, ktoré zbožňovali a stále zbožňujú malí chlapci aj dospelí muži. A možno aj práve vďaka týmto hrdinom – kovbojom mnohým mužom až dodnes zostala slabosť pre kožené opasky s veľkou výraznou prackou. V móde sa však nemôžu kombinovať k akýmkoľvek outfitom. A už vôbec nie k spoločenskej móde. Podobne ako kovbojské čižmy nie sú obuv vhodná napr. k pánskemu obleku. Ak sa však kožených opaskov s výraznou prackou nechcete vzdať, poradíme vám k čomu, na akú príležitosť a ako ich správne nosiť.

kožené opasky

Kožené opasky sú u možov veľmi obľúbené

Kožené opasky s výraznou prackou najlepšie pristanú džínsom

Kožené pracky s výraznou prackou sú skôr považované za džínsový typ opasku. Najlepšie totiž pristanú práve k džínsom a športovo-ležérnemu oblečeniu. Kožené opasky s výraznou prackou sú neprehliadnuteľným módnym doplnkom. Práve takémuto typu oblečenia dodajú ten správny šmrnc, kým v kombinácii s klasickými elegantnými nohavicami alebo sukňou by vyzerali vyslovene ako „päsť na oko“. U pánov sú napríklad výbornou voľbou práve džínsy, kožené opasky s výraznou sponou a jednoduché biele tričko v kombinácii so štýlovou pánskou košeľou doplnené kvalitnou koženou obuvou vo farebnom odtieni opasku. V takomto ležérnom a slušivom outfite môžete pokojne vyraziť na rande alebo aj na drink s priateľmi.

kožené opasky

Kožené opasky sú univerzálne obľúbené medzi dámami aj pánmi

Kožené opasky s výraznou a zaujímavou prackou obľubujú aj dámy

Kožené opasky s veľkou výraznou prackou nie sú ničím výnimočným ani v dámskej móde. Pretože aj ženy sa chcú obliekať pekne a pritom pohodlne. Nuž a práve džínsy v kombinácii s takýmto zaujímavým opaskom a jednoduchou bielou košeľou či tričkom sú rozhodne voľbou, ktorá u žien zaboduje. Najmä v prípade voľnočasových aktivít, ale veľmi praktický je tento outfit aj na cestovanie a dovolenky. Nezabudnite už len na kvalitnú obuv (na jeseň napr. členkové čižmičky), koženú bundu alebo kardigan a váš outfit bude dokonalý.

Zanechať komentár