Dámske tepláky na doma aj na von

Štandardný

Dámske tepláky poznáme už dlho. Dlho nám však boli známe len ako domáce nohavice, pre pohodlie alebo domáce práce. Neboli určené na nosenie po vonku a už vôbec nie na bežné vychádzky po meste. Dnes je už tomu inak. Štýlové moderné dámske tepláky pripomínajú skôr ležérne nohavice na bežné voľné dni a pri niektorých profesiách dokonca aj do práce.

dámske tepláky

Dámske tepláky okrem komfortu prinášajú aj štýlový look.

Dámske tepláky kedy chcete, kam chcete

Dámske tepláky sú predovšetkým určené pre maximálne pohodlie pri ich nosení. Okrem toho, že sú domácim oblečením, môžu sa nosiť tiež napr. na tanec, šport, turistiku, na vychádzky so psom, no a niektoré tepláky pre dámy vyzerajú farbou aj textíliou ako ležérne nohavice, ktoré sú vhodné na bežné nosenie po vonku. Kratšie, dlhšie, zúžené, pudlové… je z čoho si vyberať. Dámske tepláky sú veľmi obľúbeným kúskom oblečenia aj u rôznych celebrít. Úplne bežne ich nosia Britney Spears, Jennifer Lopez, Gwen Stefani, svetoznáma modelka Gisele Bundchen či dokonca Kim Kardashian, ktorá si spokojne nakombinuje maskáčové tepláky pre dámy s blúzkou a lodičkami na vysokom podpätku.

dámske tepláky

Dámske tepláky sa hodia aj do chladných upršaných dní.

Domáce pohodlie bez dámskych teplákov si ani nevieme predstaviť

Doma sú tepláky jednoducho tým najlepším oblečením. Mnohé dámy sa nevedia dočkať kedy prídu domov po náročnom rušnom dni, vyzujú si lodičky, pančušky, formálne oblečenie a vhupnú sa do komfortného domáceho oblečenia – oblečú si tepláky, obľúbené rozťahané tričko a papuče. Predstavte si tiež chladný upršaný víkend… opäť je najkrajšia predstava v takej situácii byť doma pri dobrej knihe či dobrom filme, v pohodlných teplákoch, schovaná pod dekou s teplou šálkou kávy, čaju či horúcej čokolády.

Podaktorí tvrdia, že ženské tepláky sú prvým krokom k rozchodu partnerov. Muži totiž často krát pokladajú dámske tepláky za najmenej atraktívny kus oblečenia. No aj ženské tepláky môžu byť lichotivé, moderné a štýlové. Rôzne strihy, typy látok a farby sú určené pre rôzne typy postáv. Ak si zvolíte správne, môžete vyzerať atraktívne aj v teplákoch. Vyskúšajte si viac strihov a zistíte, ktoré sú najlepšie práve pre vás.

Zanechať komentár