Čižmy nad koleno pre odvážne dámy

Štandardný

Mnohé ženy sa v zimnom období cítia, žiaľ, nekomfortne. Dôvodom je práve zimné oblečenie, ktoré robí ženu napríklad objemnejšou, čím jej tak uberá zo sebavedomia a sebaistoty. A práve to vám dokážu prinavrátiť elegantné vysoké čižmy!

vysoké čižmy
Čižmy nad koleno pôsobia elegantne a žensky.

Čižmy nad koleno nielen z pohľadu dizajnu

Samozrejme, čižmy nad koleno pôsobia nielen elegantne, ale aj žensky, vďaka čomu si ich obľúbili mnohé fanúšičky vysokej zimnej obuvi. Avšak, nie vždy je všetko o dizajne. Vysoké čižmy zároveň dokonale chránia pred mrazom a vetrom ten najcitlivejší kĺb ľudského tela – koleno.

Vysoké čižmy preto predstavujú nielen dokonalý módny kúsok, ale aj obrovskú výhodu z hľadiska zdravia a krásy.

Elegancia čižiem nad koleno

Je len na vás, či sa rozhodnete pre vysoké čižmy nad kolená na podpätku, platforme alebo plochej podrážke. Zväčša sú dámske čižmy vybavené odolnou a protišmykovou (gumenou) podrážkou, ktorá je stvorená do nepriaznivého a najmä klzkého terénu. Každopádne, v jednoduchosti je krása, preto spoločnosť dokonale ohúrite ako plochou, tak aj vyvýšenou podrážkou.

čižmy
Aj s plochou podrážkou pôsobia vysoké čižmy elegantne.

Pre ešte väčší pôvab sa o svoje čižmy nezabudnite aj náležite starať! Tieto sú totiž zväčša vyrábané práve zo semišu, ktorý po kontakte s posypovou soľou nevyzerá práve najlepšie – dokonca pri zanedbaní pravidelnej starostlivosti riskujete nenávratné následky.

Čižmy nad koleno a outfit

Aj keď to tak na prvý pohľad vyzerá, vysoké čižmy nepatria výhradne do tých najväčších snehových závejov. Moderné a najmä štýlové dámske čižmy sa rovnako hodia aj do prechodného obdobia.

Preto ich dokonale zladíte napríklad s hrejivou sukňou a pančuškami, ale aj so zateplenými legínami a koženou bundou.

Značky, z ktorých si svoje čižmy nad koleno vyberiete aj vy!

Medzi najväčších výrobcov zimných vysokých čižiem tej najvyššej kvality môžeme s čistým svedomím zaradiť značky, akými sú Tommy Hilfiger, Tamaris, BAGATT, Etimeé, s.Oliver a Karl Lagerfeld.

Zanechať komentár