Béžové lodičky – „telovky“ nikdy nesklamú…

Štandardný

Béžové lodičky, či skôr lodičky neutrálnej telovej farby, tzv. „telovkhttps://smartagriculturalanalytics.info//bezove-lodiy“, sú oporným bodom každého dámskeho šatníka. Podobne ako čierne lodičky, biela dámska košeľa, malé čierne kokteilky alebo kvalitné džínsy a sako. Na týchto kúskoch sa dajú výborne stavať rôzne elegantné aj ležérne (a pritom veľmi štýlové) outfity. V ktorých budete vždy vyzerať ako dokonale oblečená dáma. Najväčšou výhodou béžových lodičiek je, že ich môžete skombinovať takmer so všetkým, pretože pristanú ku akejkoľvek farbe. Telové lodičky sú jednoducho dokonalý univerzálny kúsok. Využijete ich na bežné nosenie, napr. do práce, ale aj na rôzne párty či dokonca na špeciálne spoločenské udalosti. Béžové či telové lodičky však môžu mať množstvo rôznych sýtejších aj menej sýtych (tlmených) odtieňov (napr. s teplým alebo chladným nádychom). Niektoré béžové lodičky tak máju jemný nádych pudrovo-ružovej farby, iné zase napr. žltkastý podtón. Viete si vybrať tie správne béžové lodičky práve pre vás milé dámy?

Béžové lodičky

Telové lodičky môžete nosiť do práce, aj na spoločenské udalosti.

Vyberáme ideálne béžové lodičky

Béžové lodičky nemusia byť dokonale totožné s farbou vašej pokožky (čo by ste napríklad počas letnej sezóny dovoleniek a cestovania asi ťažko dosiahli, vzhľadom na rôznu intenzitu opálenia pokožky). Ale čím si je odtieň topánok s odtieňom pokožky podobnejší, tým je to lepšie. Takéto takmer identické telovo – béžové lodičky vyzerajú v kombinácii s pokožkou nôh ako „tón v tóne“, čím predel medzi lodičkou a chodidlom nie je natoľko výrazný a výsledným efektom je optické predĺženie nôh, čo väčšina žien určite uvíta.

Béžové lodičky

Skombinovať ich je možné asi s čímkoľvek.

Jedny lodičky v „nude“ odtieni nestačia…

Béžové lodičky sú, podobne ako béžové kabelky, skvelou voľbou, po ktorej môžete siahnuť aj pri farbách a vzoroch oblečenia, ktoré je ťažké ladiť a kombinovať s inými farbami. Preto nude lodičky rozhodne musia mať miesto vo vašom botníku a v ideálnom prípade aspoň v dvoch, či troch prevedeniach. Výber je pestrý a tak si pokojne môžete vybrať béžové lodičky matné kožené, semišové alebo lesklé lakované. S vyšším aj nižším opätkom, na platforme, uzavreté, ale aj s otvorenou špičku či pätou.

Zanechať komentár