Autorádio TomiMax s GPS navigáciou android

Štandardný

Autorádiá TomiMax s GPS navigáciou android sú moderné multimediálne zariadenia, ktoré ponúkajú širokú škálu funkcií. Okrem počúvania rádia a hudby z rôznych zdrojov umožňujú aj používanie GPS navigácie, handsfree telefonovania, pripojenia k internetu či využívania rôznych aplikácií.

autoradio s gps
Autorádia s android navigáciou sú veľmi obľúbené.

Vybavenie autorádia

Autorádiá TomiMax s GPS navigáciou android sú vybavené veľkými dotykovými displejmi, ktoré umožňujú pohodlné ovládanie všetkých funkcií. Vďaka operačnému systému Android je možné na autorádio inštalovať rôzne aplikácie, napríklad Waze, Google Maps, Spotify, YouTube a ďalšie.

Kompatibilita

Autorádiá TomiMax s GPS navigáciou android sú v podstate kompatibilné s väčšinou automobilov. Pri montáži je však potrebné dbať na to, aby autorádio pasovalo do palubnej dosky a aby bolo možné pripojiť všetky potrebné káble.

android autoradio
Výhodou však je, že sú kompatibilné s väčšinou automobilov.

Obľúbené autorádia TomiMax

Niektoré z najobľúbenejších autorádií TomiMax s GPS navigáciou android:

  • TomiMax 012 Android 12 autorádio VW, ŠKODA, Seat
  • TomiMax 456 Android 12 autorádio VW Crafter
  • TomiMax 958 Android 11 autorádio ŠKODA Kodiaq, Karoq, Octavia III, Superb III
  • TomiMax 959 Android 11 autorádio ŠKODA Scala, Kamiq, Fabia IV

Pred zakúpením autorádia TomiMax s GPS navigáciou android je však vhodné porovnať si jednotlivé modely a vybrať si ten, ktorý najlepšie spĺňa vaše potreby. Rovnako dôležité je tiež uistiť sa, že autorádio je kompatibilné s vašim automobilom.

Zanechať komentár