Alarm do auta – ochráňte svoje auto

Štandardný

Vlastniť auto je v dnešnej dobe nielen veľká výhoda, ale častokrát aj nevyhnutnosť. Kdekoľvek ideme, či už na nákup, rodinný výlet alebo do práce, auto je pohodlná a rýchla možnosť dopravy. Autá sa ale často stávajú cieľom zlodejov a preto by ste si svoje vozidlo mali chrániť čo možno najlepšie. Je síce pravdou, že na 100 percent ho ochrániť nikdy nedokážete, no môžete zlodejovi aspoň podstatne skomplikovať vstup do auta, čím ho od vykradnutia a krádeže odradíte. O vykrádačoch áut je totiž známe, že autá do ktorých sa nedostanú do 3. minút, sú pre nich nezaujímavé a odchádzajú radšej hľadať ľahší úlovok. Najlepšie svoje auto ochránite, ak si zakúpite alarm do auta. Je spoľahlivý, dostupný a poskytuje tú najvyššiu dostupnú ochranu.

alarm do auta

Ochranu auta zabezpečujú v prevažnej miere autoalarmy.

Aký alarm do auta?

Výhodou dnešnej doby je to, že máme vždy na výber. To isté platí aj o alarmoch do auta. Na trhu ich nájdete neúrekom v rôznych prevedeniach, ako aj s množstvom funkcií. Najzákladnejšiu úroveň ochrany vám poskytne jednocestný alarm do auta, za ktorý utratíte najmenej. Pri poplachu sa spustí na vozidle zvuková aj svetelná signalizácia, imobilizér znemožní naštartovať auto, čím nedôjde ku krádeži. Aby ste ale o krádeži vedeli, musíte byť neďaleko auta, aby ste sirénu počuli. Lepšou voľbou je dvojcestný alarm do auta. Pri poplachu sa spustia všetky veci rovnako ako pri jednocestnom autoalarme, akurát že na násilné vniknutie vás upozorní diaľkový ovládač. Vzdialenosť tu síce tiež hrá svoju úlohu, no dosah do 500m nie je na zahodenie. Najlepšiu ochranu však dosiahnete s GPS autoalarmom, vďaka ktorému budete o každom nepovolenom vstupe do vášho auta informovaní SMS správou alebo telefonátom na vami vopred vybraté číslo – napríklad na váš mobil. Obrovskou výhodou je práve fakt, že o vlámaní budete vedieť, nech ste kdekoľvek. Vzdialenosť tu nehrá rolu, najdôležitejšie je, aby ste boli v dosahu GPS signálu. Dokonca je možné vďaka presným súradniciam určiť presnú polohu vozidla v reálnom čase – či už bolo vozidlo odcudzené doma, alebo napríklad v zahraničí na dovolenke.

Autoalarm

Buď môžete svoje auta ochrániť na oko falošným polepom so zdaním hrdze, alebo siahnuť po autoalarme.

Alarm do auta

Nech už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek alarm do auta, nikdy by ste si ho nemali montovať na vlastnú päsť. Autoalarm musí zamontovať iba skúsený profesionál, ktorý sa alarmom venuje. Iba tak si môžete byť naozaj istí, že váš alarm do auta funguje tak ako má a že vášmu autu poskytuje tú najlepšie možnú ochranu. Autoalarmy sú dnes už nevyhnutnou súčasťou každého vozidla – je to to najmenej a zároveň aj najviac, čo môžete pre svoje auto urobiť.

Zanechať komentár