Prečo nosiť tenisky?

Štandardný

Poriadnej milovníčke módy určite neunikla skutočnosť, že tenisky sa stali hitom tejto sezóny. Sú všade kam sa len pozriete. Vaše kamarátky ich nosia, vaše kolegyne ich nosia, dokonca aj celebrity ich nosia a nosiť ich budete aj vy! Môžete ich totiž obuť doslova k čomukoľvek. Pohľadajte nejaké inšpirácie na internete a kombinujte nekombinovateľné. Je pritom úplne jedno, že preferujete skôr elegantnú módu obliekania, tenisky môžete nosiť dokonca aj so sukňou, či šatami a ako bonus v nich budete vyzerať minimálne o desať rokov mladšia. Nosili ste ich predsa v tínedžerskom veku a hoci máte teraz o pár rokov naviac, dodajú vám mladistvý vzhľad a sviežosť.

Tenisky

Tenisky v krásnom ružovom prevedení.

Biele tenisky proste musíte mať!

Tie proste nesmú vo vašom šatníku chýbať. Farebné a veselé sú možno pekné, keď si ich oblečiete raz za čas ako výstrelok, ale neznosíte ich. Prečo? Pretože ich tak neskombinujete, ako pri neutrálnej farbe. Jednoducho povedané, potrebujete také, ktoré využijete kedykoľvek a kdekoľvek! Ktoré sa hodia k väčšine oblečenia vo vašom šatníku a v tomto prípade hovorím o bielej klasike. Biele tenisky v šatníku musíte mať a kľudne aj vo viacerých prevedeniach. Nízke, členkové, kožené, látkové, značkové, športové aj elegantné. Vyberte si šampióna svojho srdca a zamilujte sa do nich. Biele tenisky môžete nosiť k džínsom, šortkám, nohaviciam, sukni, šatám, ale aj ku košeli, blúzke, kabátu a vlastne k čomukoľvek čo vám vôbec napadne.

Tenisky

Tenisky, ktoré oživia váš outfit.

Tenisky so sukňou? Jednoznačne!

Možno vás zarazila predstava toho, že by ste si tenisky mohli obuť aj k sukni, či šatám. Snažte sa túto predstavu hneď nezavrhnúť. Ak mi neveríte, pohľadajte inšpiráciu na internete a sami sa presvedčíte o tom, že kombinácia so sukňou je skutočne zaujímavá a veľmi štýlová. Je pritom úplne jedno, akú dĺžku sukne zvolíte. Mini, midi, ale aj maxi sukne tvoria s teniskami perfektnú dvojicu, tak sa toho určite nebojte! Moja obľúbená kombinácia je práve s dlhou maxi sukňou, stačí si k nej obliecť obtiahnuté tielko alebo hoci aj oversize svetrík. Môžete si byť istá, že na ulici budete neprehliadnuteľná!

Zanechať komentár