Kúpeľňa a čistota

Štandardný
Štýlová kúpeľňa

Krásna a čistá kúpeľňa rozžiari váš domov

Staré známe porekadlo „čistota pol života“ tu platí dvojnásobne. Kúpeľňa je totiž miesto, kde prebiehajú všetky naše každodenné očistné a hygienické procedúry a tak sa dokonalá čistota od kúpeľne aj akosi automaticky očakáva. Zariadenie a rozvrhnutie každej kúpeľne si treba vždy dôkladne premyslieť, najmä ak berieme do úvahy, že na nie príliš veľkej ploche musíme umiestniť nielen vaňu či sprchový kút, ale aj umývadlo, zrkadlo, práčku, prípadne sušičku a skrinky slúžiace ako úložný priestor na množstvo drobností a kozmetiky, ktorých je v každej kúpeľni naozaj neúrekom. Ako však pri takom množstve vecí na niekoľkých metroch štvorcových dosiahnuť naozaj čistý, praktický a vkusne zariadený priestor kúpeľne, v ktorom udržiavať poriadok nebude príliš náročné?

Kúpeľňa šitá na mieru

Kúpeľňa šitá presne na mieru danému priestoru, individuálny prístup, cit pre mieru a detaily sú prvými predpokladmi ako dosiahnuť spokojnosť s novou kúpeľňou. Hľadajte ideálne riešenia pre rozmery a dispozíciu vašej kúpeľne a nesnažte sa za každú cenu do malej kúpeľne napratať napr. veľa kúpeľňového nábytku, dvojité umývadlo či veľkú rohovú vaňu, nech by bola akokoľvek úžasná. Kúpeľne by mali byť dostatočne presvetlené a pôsobiť vzdušným dojmom, čo môže byť niekedy náročné dosiahnuť, najmä pri kúpeľniach menších rozmerov, preto je dobrým riešením osloviť bytového dizajnéra, ktorý vám s tým pomôže.

Myslite aj do budúcna a zjednodušte si pravidelnú údržbu kúpeľne!

Praktická kúpeľňa

Praktické usporiadanie kúpeľne vám ušetrí kopu starostí

Pri tvorení novej kúpeľne myslite aj do budúcna a buďte o pár krokov vpred, najmä čo sa týka jej pravidelnej údržby a čistoty. Zvoľte si preto zariadenie, ktoré vám každodennú prácu uľahčí a nie skomplikuje. Úložné priestory sú alfou a omegou každej čistej kúpeľne, ale otvorené poličky a regály sú nepraktické lapače prachu a vy sa tak čoskoro stanete otrokom čistenia a oprašovania všetkých vystavených kozmetických prípravkov či voňavkových flakónikov. Zvoľte radšej kvalitný dobre udržiavateľný kúpeľňový nábytok v podobe uzavretých skriniek a zásuviek, praktické sú najmä závesné a mobilné typy skriniek, pod ktorými môžete podlahu udržiavať čistú bez väčšej námahy.

Zanechať komentár