Plavby loďou ako nevšedná dovolenka alebo príjemné spestrenie pobytu v Chorvátsku

Štandardný
Plavba loďou

Plavba loďou s dobrou partiou je nezabudnuteľným zážitkom

Tiež patríte k milovníkom Jadranského pobrežia a dovolenka v Chorvátsku je vašou možno aj každoročnou destináciou? Chorvátsko je naozaj krásnou krajinou, kde je stále čo spoznávať a objavovať, krajinou, ktorá ponúka každému turistovi skutočne veľa a to aj vďaka tomu, že chorvátske pobrežie sa rozprestiera na pomerne veľkej a rozsiahlej ploche, kde nájdete čarovnú prírodu, najrôznejšie pláže aj veľmi kvalitné strediská a hotelové rezorty. Ak ale časom predsa len zatúžite po zmene a rozhodnete sa spoznávať Chorvátsko trocha iným spôsobom ako len klasickou dovolenkou v jednom z prímorských letovísk a leňošením na pláži, potom je plavba loďou práve pre Vás.

Plavba loďou po Jadrane

Naozaj nevšednú a veľmi atraktívnu dovolenku môžete prežiť, ak sa rozhodnete absolvovať okružnú plavbu loďou pozdĺž chorvátskeho pobrežia. Dovolenka strávená na lodi je skvelou príležitosťou spoznať krásu ostrovov aj pobrežia z inej perspektívy, nájsť skryté pláže v romantických zátokách a každý deň stráviť niekde inde, v inom prístave a letovisku, kde sa môžete nielen kúpať. Plavby loďou po Jadrane sú skutočnou lahôdkou aj pre tých najnáročnejších turistov. Vybrať si môžete rôzne trasy, napr. Istrijský okruh, Kvarnerské pláže, ale aj Severnú, Strednú a Južnú Dalmáciu.

Plavby loďou – skvelý tip na fakultatívne výlety pre spestrenie dovolenky!

plavba loďou

Grilované ryby priamo na palube loďe

Ak nakoniec predsa len dáte ešte toto leto prednosť pevnine pred palubou lode a zvolíte si radšej klasické hotelové rezorty či apartmánové ubytovanie, určite si nenechajte ujsť aspoň niektorý z fakultatívnych výletov, ako sú napr. fish piknik plavby loďou (lodný výlet spojený s občerstvením či obedom pozostávajúcim z naozaj chutných pečených a grilovaných rýb), ktoré ponúkajú takmer v každom stredisku na Jadrane. Takýto celodenný výlet loďou je príjemným spestrením každej prímorskej dovolenky a rozhodne sa oplatí ho absolvovať, veď more a plavby loďou k sebe neodmysliteľne patria!

Zanechať komentár