Kabelka do ruky, všestrannosť, ktorú oceníte

Štandardný

Kabelka je neodmysliteľným doplnkom ženy, ktorý nesmie chýbať pri žiadnom outfite. Outfit bez peknej kabelky je akoby neúplný či nedokončený, pretože práve kabelka mu dodá svoje čaro a štýl. Najbežnejšie sa v obchodoch stretávame s kabelkou do ruky a to hlavne preto, že dnes je veľmi módne nosiť kabelku v ruke alebo na predlaktí. Nech už idete do práce, na večeru, nakupovať či na dovolenku, spoľahlivá a pekná kabelka do ruky vám bude tou najlepšou kamarátkou akú si len môžete priať. Jedna vám však určite stačiť nebude! Kabelky rovnako ako dámske topánky nepoznajú limit, takže čím viac ich budete vo svojej skrini mať, tým lepšie pre vás.

kabelka do ruky

Kabelka do ruky perfektne dopĺňa outfit.

Kabelka do ruky – malá, väčšia, najväčšia

Bohatá ponuka obchodov vás určite ohromí, no skôr ako si nejakú kabelku vyberiete, zvážte niekoľko dôležitých faktorov. V prvom rade si musíte určiť finančný strop, teda sumu, ktorú ste za kabelku ochotní minúť – týmto sa vám výber podstatne zúži. Kabelka do ruky vás nemusí stáť váš mesačný plat, pekné kabelky dnes kúpite doslova za facku. Nenechajte sa ale pomýliť dizajnom kabelky a všímajte si hlavne jej kvalitu, materiál z ktorého je vyrobená, ale aj jej veľkosť. Nie každej žene totiž pristane kabelka veľkých rozmerov, napríklad útle ženy by mali radšej siahnuť po menšej kabelke. Ostatné parametre ako farba, materiál a iné sú už čisto na vašich osobných preferenciách.

kabelka do ruky

Kabelka do ruky sa hodí ku akémukoľvek farebnému variantu.

Kabelka do ruky – nebojte sa farieb!

Kabelka do ruky je všestranná a môžete ju nosiť kamkoľvek sa vám zapáči. Samozrejme treba ju vždy zladiť s vašim outfitom a to tak farbou ako aj štýlom. Určite nekombinujte napríklad elegantnú kabelku s voľnočasovým lookom a naopak. Pokiaľ ide o farby, vo vašom šatníku by určite nemala chýbať klasika v podobe čiernej a béžovej kabelky, no netreba zanevrieť ani na veselšie farby – hitom sezóny je škoricová, horčicovo žltá či bordová tzv.burgundy farba. Ak chcete pôsobiť dievčenským dojmom, pomôže vám kabelka do ruky v ružových odtieňoch a to od púdrovo ružovej až po výraznú tzv. magenta ružovú. A hoci bolo niekedy pravidlom, že kabelka musí ladiť s topánkami, dnes už to dávno neplatí.

Zanechať komentár