Fab Defense a ich história

Štandardný

Vznik spoločnosti Fab Defense sa datuje od roku 1961. Od vzniku spoločnosti  úzko spolupracuje s izraelskou políciou a armádou, a to hlavne so špeciálnymi tímami a Mossadom (izraelská tajná služba). Počas tejto spolupráce vzniklo veľa kreatívnych riešení na mnohé neriešiteľné situácie.  Počas Arabsko-izraelských vojen táto firma potvrdila kvalitu svojich produktov, ktoré sa potvrdili na bojových poliach. Jednoznačne hovorí aj výsledok týchto vojen, počas ktorých Izrael ani raz neprehral, prinajhoršom remizoval.

fab defense

Spoločnosť Fab Defense úzko spolupracuje najmä s izraelskou armádou a políciou.

Fab Defense a kvalita

Inžinierske štúdie, výrobné metódy a kontrola kvality sú integrované s najprísnejšími normami na svete. Vo veľa prípadoch ešte kvalitou a spoľahlivosťou prevyšujú tieto štandardy. Ich vysokú kvalitu potvrdzujú v tých najťažších podmienkach: v púšťach a na území medzi Izraelom a Palestínou. Unikátnym výrobným štandardom predchádzajú hlavne operačné skúsenosti v teréne jednou z najlepších taktických jednotiek na svete. Primárnym cieľom tejto firmy bolo poskytnúť armáde a polícii nástroje, ktoré budú vysoko kvalitné a zároveň spoľahlivé. Sme radi, že sú v súčasnosti na trhu tieto kvalitné nástroje dostupné aj pre širšiu verejnosť a nielen pre vybrané subjekty.

Fab Defense

O vysoký štandard produktov Fab Defense sa stará ich testovanie priamo v teréne.

Fab Defense a ich ponuka na SR

Predávajú sa hlavne u oficiálnych dílerov pre Slovensko. Ich sortiment je široký a ide hlavne o doplnky na vyskladanie si zbrane.  Pažby, ktoré sa vyrábajú na zbrane typov Galil a M16 so zabudovaným absorbérom nárazu. Kvalitné polymérové zásobníky pre rôzne typy zbraní, ktorých kapacita je 30 nábojov. Zásobník je možné rozobrať bez použitia náradia. Ďalej sa tu nachádzajú pištoľové rukoväte, ako aj pažby a pod pažby.  Rôzne dvojnožky pre športovú streľbu. Sortiment je ešte doplnený o dodatkové veci ako puzdrá, popruhy ako aj baterky a držiaky. Netreba zabúdať, že ako kvalitná firma vyrába tie najkvalitnejšie expanzívne náboje pre rôzne typy zbraní. Toto strelivo je štandardom krajín NATO.  V roku 2006 získalo „Cartidges of the World“ a v súčasnosti je najpoužívanejším strelivom do ručných zbraní.

Zanechať komentár