Egypt nikdy nesklame!

Štandardný

Ak ste si ešte stále nevybrali svoju vysnívanú destináciu pre letnú dovolenku, potom vsaďte na istotu a odleťte do Egypta. Egypt je jedna nádherná a históriou dýchajúca krajina, ktoré nesklame ani toho najnáročnejšieho cestovateľa. Bez ohľadu na to, aký typ dovolenky preferujete. Obrovské sfingy, do neba sa týčiace pyramídy, úchvatný podmorský svet, rozprávkové pláže a horúce počasie robia z tohto miesta skutočný raj na zemi, ktorý jednoducho musíte vidieť. Egypt je vysneným cieľom ľudí z celého sveta a niet sa čomu čudovať. Jedna dovolenka vám na spoznanie tejto jedinečnej krajiny bude žalostne málo, ale je to sľubný začiatok, tak baľte kufor, kupujte letenky a hor sa za dobrodružstvom!

Egypt

Môžete sa povoziť na ťavách.

Dovolenka Egypt – pre oddych ako stvorená!

Egypt by bezpochyby získal titul najobľúbenejšej dovolenkovej destinácie. Ročne sa tu hrnie až neuveriteľných 12 miliónov turistov a to je naozaj slušné číslo. Letná dovolenka  je synonymom slnka, mora a pláží. Egypt vám to všetko splní nad očakávania. Čisté vody Červeného mora, večne svietiace slnko, nádherné dlhé pláže s jemným bielym pieskom, ale aj čarovný podmorský svet. Vysoká úroveň služieb sa postarajú o to, že na dovolenku v Egypte budete spomínať iba v tom najlepšom. Samozrejme bol by hriech stráviť svoju dovolenku iba nečinným vylihovaním na pláži, pretože Egypt toho pre cestovateľov ponúka omnoho viac a to napríklad dobrodružstvo v púšti, staroveké pamiatky, antické mestá a veľa iných zaujímavých atrakcií.

A pochutnať si na chutnom jedle.

Egypt – kam sa vydať?

Dovolenka Egypt je plná zážitkov a určite bude patriť k vašim najobľúbenejším. Na potulkách naprieč Egyptom nevynechajte plavbu loďou po rieke Níl či návštevu úžasných pyramíd v Gíze. Alebo jedinečné sfingy s hlavou človeka a telom leva. Zážitkom sú aj okolité púšte či svetoznáme Údolie kráľov s najznámejšou Tutanchamonovou hrobkou, ktorá ostala až do roku 1922 chránená pred zlodejmi. Rovnako však netreba zabúdať ani na posvätnú horu Sinaj, čarovnú rybársku dedinku Marsa Alam, staroveké mestečko Luxor či obľúbené letoviská Makadi Bay a Hurgada. Milovníci potápania a šnorchlovania si v Egypte taktiež prídu na svoje. Tunajší podmorský svet je prinajmenšom fascinujúci.

Zanechať komentár