Dekorácie na stenu do každej izby

Štandardný

Vo všeobecnosti sú dekorácie do bytu tými doplnkami, ktoré môžu ovplyvňovať naše nálady, názory a zlepšovať vzhľad vašej domácnosti. Dodávajú domovu charakter a jedinečnosť. Podstatným prvkom v interiéri sú veľké plochy, teda steny, podlahy a veľký nábytok. Tu je dôležité sledovať farby, materiály a povrchovú štruktúru. Jednou z možností ako si skrášliť steny, sú dekorácie na stenu. Dekorácie na stenu sú špeciálne vhodné vtedy, keď chcete zachovať neutrálne farby stien, napr. čisto biele. Sú ľudia, ktorí si radšej doprajú farebnosť všade inde len nie na stenách. Či už sú to rôzne malé bytové doplnky alebo umenie, či obľubujú rôzne moderné a abstraktné obrazy, alebo iné dekorácie na steny. Biele steny znesú všetko.

dekorácie na stenu

Dekorácie oživia detskú izbu.

Našu náladu ovplyvňuje aj okolité prostredie

Naše nálady sú vždy ovplyvnené okolím – vzhľadom, farbami, ľuďmi, či situáciami. Ak potrebujete robiť veľké rozhodnutia, alebo sústrediť sa, pracujete z domu a pod., vaše prostredie je nesmierne dôležité. A aj keď neutrálne steny sú väčšinou fajn, čisto biele steny nemusia pôsobiť najlepšie. Správne dekorácie na stenu ponúkajú vhodné vibrácie, niekedy dokonca vnuknú pohľad „z iného uhla“ na vec, ktorú potrebujete vyriešiť. Dekorácie na stenách vás môžu motivovať, vzbudiť vo vás kreativitu, nápaditosť a taktiež dobrú náladu.

Dekorácie na stenu

Príjemná dekorácia na stenu.

Tipy na dekorácie na stenu

Ak máte domácu kanceláriu, najvhodnejšie sú určite motivačné dekorácie na stenu. Môžu to byť motivačné nápisy, alebo umelecké tvorivé obrazy, obrázky hlavných miest, či kresba v podobe farebného grafu stúpajúceho nahor. V spálni by ste mali mať jednoznačne najmenej rušivé a najmenej pútavé dekorácie na stenu. Jemné tóny, hladké a čisté línie, ktoré pôsobia upokojujúco až ospalo. Do detskej alebo študentskej izby sa veľmi dobre hodia rôzne mapy, nálepky v podobe farebnej abecedy, alebo aj magnetické tabule. Aj kuchyňa môže vynikať rôznymi ozdobami na stenách ako sú sušené kvety, bylinky, dekoračné taniere a pod.

Zanechať komentár