Darčeková poukážka na futbalový víkend v Španielsku

Štandardný
darčeková poukážka

Je niekto z vašich známych fanúšikom FC Barcelona? Darčeková poukážka na ich zápas ho môže naozaj potešiť!

Pomaly sa nám blíži december a s ním aj vianočné sviatky, no ešte pred sviatkami nás čaká veľmi obľúbený deň najmä u detí, a to je Mikuláš. V tento deň môžeme samozrejme potešiť aj dospelých, ktorých však nepotešia sladkosti, ale napríklad taká darčeková poukážka by určite rozžiarila oči každého futbalového fanúšika. Mikulášsky víkend môžete stráviť na mnohých zápasoch, no najzaujímavejšia ponuka sa naskytuje určite v Španielskej La Lige. Real Madrid privíta na štadióne Santiaga Bernabéua hostí z Celty Vigo a v Katalánsku sa odohrá zápas medzi domácimi FC Barcelona a Espanyolom.

Mikulášska darčeková poukážka na barcelonské derby

Na Nou Campe vybehnú 7. decembra na trávnik hráči obidvoch barcelonských celkov, aby si zmerali sily v mestskom derby.  Papierovým favoritom je určite slávnejší tým FC Barcelona, no v derby zápasoch je možné všetko. V kabíne Blaugranas po dvoch vysokých výhrach, určite panuje dobrá nálada. Na druhej strane Espanyol sa trápi a v lige už takmer mesiac nedokázal zvíťaziť. Katalánska hviezda Lionel Messi je tiež vo fantastickej forme, keď v dokázal dvoma hattrickmi pokoriť dva rekordy. V zápase proti Seville prekonal rekord strelených gólov v španielskej ligovej súťaži a v poslednom zápase dokázal steliť hattrick APOEL-u Nikózia a tak prekonať legendárneho Raúla v počte strelených gólov v Lige Majstrov.

darčeková poukážka

Darčeková poukážka na zápas – skvelý tip na darček pre futbalových nadšencov

Real Madrid verzus Celta Vigo

Predkrmom pred barcelonským derby bude zápas medzi bielym baletom a Celtou Vigo, ktorý sa odohrá priamo v deň svätého Mikuláša. Celta Vigo je príjemný prekvapením doterajšieho ročníka španielskej najvyššej súťaže, keď po 12 kolách okupuje siedme miesto. Hostia majú kolísavé výkony, ale proti silným súperom sa dokážu motivovať k skvelým výkonom, čo potvrdzuje aj výhra proti Barcelone zo začiatku novembra. Domáci Los Blancos však nebudú chcieť zaváhať a udržať si pozíciu na čele tabuľky. Real má skóre z ostatných piatich zápasov 21:2 a pri ich momentálnej forme je lepšie sa im vyhnúť. Ak chcete svojim najbližším darovať darček v podobe zájazdu na takýto výnimočný zápas, skvelým riešením je darčeková poukážka.

Zanechať komentár