Dámske šiltovky -ochránia pred slnkom

Štandardný

Ženy odjakživa milovali všetky pokrývky hlavy a to tak čiapky a klobúky ako aj ležérnejšie šiltovky. Dámske šiltovky nepatria iba na hlavy tínedžerov ako si to dodnes mnohí mylne myslia. Sú dôležitým módnym doplnkom predovšetkým v letných mesiacoch. Nielenže vám vytvoria imidž, ale vás aj ochránia pred neúprosnými slnečnými lúčmi a doladia aj váš účes. Šiltovky nájdete v tisícoch prevedení, vďaka čomu môžete meniť svoj vzhľad každý deň. Stačí, ak vhodne doladíte svoje oblečenie a na ulici budete neprehliadnuteľní. Dámske šiltovky však určite nepatria iba na športové udalosti a kľudne ich môžete nosiť aj do mesta na nákupy, či dokonca do práce.

dámske šiltovky

Šiltovky by mali patriť do šatníka každej modernej a štýlovej ženy.

Dámske šiltovky na leto aj zimu

Pri kúpe šiltovky však musíte zvážiť niekoľko dôležitých faktorov. V prvom rade si ujasnite, či ju budete využívať v letnom alebo zimnom období, pretože medzi týmito dvomi typmi šiltoviek je značný rozdiel. Dámske šiltovky určené do chladných zimných dní majú hrubú a teplú výstuž. Letné šiltovky sú väčšinou vyrobené z priedušnej sieťkoviny, cez ktorú prúdi vzduch a vaša hlava sa tak zbytočne nepotí. Nie je totiž nič horšie, ako keď vám šiltovka, či iná pokrývka hlavy pokazí váš dokonalý účes. My ženy predsa chceme byť krásne za každých okolností. Dámske šiltovky sú jednoducho neodmysliteľnou súčasťou každého šatníka, tak ak ešte doma nemáte tú svoju, rýchlo tú chybu napravte!

dámske šiltovky

Vhodnou kombináciou šiltovky s oblečením budete neodolateľná.

Ako nosiť dámske šiltovky?

Aj keď sa to možno na prvý pohľad nemusí tak zdať, nosenie šiltovky nie je až také jednoduché ako si myslíte. Ak chcete, aby šiltovka oživila váš outfit, omladila vás a dodala vám potrebnú iskru, potom je nutné vedieť ako a s čím ju môžete kombinovať. Dámske šiltovky najlepšie ukážu v kombinácii s denimom a to tak s džínsami ako aj s peknou rifľovou košeľou. No to ani zďaleka nie je všetko. Šiltovky môžete nosiť dokonca aj k elegantnejším kúskom oblečenia ako napríklad v kombinácii so sukňou, košeľou, či šatami. Ak neviete ako na to, inšpirácie nájdete na internete, kde ich je neúrekom. Jedno je však isté, ak šiltovky raz začnete nosiť, totálne si ich zamilujete!

Zanechať komentár