Clip-in vlasy alebo vlasy na počkanie

Štandardný
clip-in vlasy

Clip-in vlasy – spôsob ako mať z krátkych vlasov dlhé už v priebehu pár minút!

Hľadáte nenáročné a šetrné riešenie pre svoje jemné a nie príliš husté vlasy? Možno vás potešia práve clip-in vlasy, ktoré sú veľmi praktickým a efektným riešením vášho problému s vlasmi. Vďaka tejto skvelej pomôcke v podobe clip-in vlasov a príčeskov výrazne zmeníte nielen svoj účes, ale zatraktívnite aj celý svoj vzhľad už za 20 – 30 minút (po nadobudnutí istej praxe s pripevňovaním clip-in vlasov vám celá úprava vlasov nepotrvá viac ako 5 – 10 minút). Clip-in vlasy sú u žien také obľúbené nielen preto, že predlžujú vlasy na počkanie a tým šetria hodiny času stráveného v kaderníctve, ale aj pre ich bezproblémovú údržbu a v neposlednom rade aj pre ich finančnú dostupnosť.

Clip-in vlasy nie sú nijak zvlášť náročné na starostlivosť

Clip-in vlasy si nevyžadujú žiadnu mimoriadnu starostlivosť či údržbu, dalo by sa dokonca povedať, že sú menej náročné na starostlivosť ako naše vlastné vlasy. Svoje vlasy si mnohé ženy umývajú minimálne 2 až 3 krát do týždňa, ale nájdu sa aj dámy, pre ktoré je umývanie vlasov každodenným povinným rituálom, najmä ak ide o riedke jemné vlasy, ktoré sa navyše aj rýchlo mastia. Pri umývaní clip-in vlasov postupujete takmer rovnako ako pri vlastných, rozdiel je však v tom že clip-in vlasy neumývame častejšie ako 2 až 3 krát do mesiaca, pretože práve veľmi častým umývaním by sme príčesky mohli znehodnotiť. Šetrné umývanie výživným šampónom vo vlažnej vode, bez zbytočného drhnutia a drsného šúchania a následné použitie kondicionéra by malo byť samozrejmosťou rovnako ako pri svojich prirodzených vlasoch.

clip-in vlasy

Ak zainvestujete trochu viac a kúpite si pravé ľudské clip-in vlasy, môžete ich upravovať presne podľa svojich predstáv

Clip-in vlasy – používať tužidlá a laky na vlasy?

Ani v používaní obľúbených stylingových prípravkov na úpravu účesu ako sú gély, tužidlá a laky na vlasy vás clip-in vlasy nijako obmedzovať nebudú. Najmä ak si vyberiete kvalitné clip-in vlasy zo 100% ľudských prameňov vlasov, budete ich môcť tvarovať a upravovať presne podľa svojich predstáv do akéhokoľvek požadovaného tvaru napr. strihaním, natáčaním, ale aj použitím žehličky či kulmy na vlasy. Je  však dôležité používanie špeciálnych prípravkov (bežne dostupné oleje či termo mlieka), ktoré chránia vlasy pred pôsobením tepla napr. pri žehlení.

Zanechať komentár