Anfield road je skvelou destináciou pre futbalové zájazdy

Štandardný
Futbalové zájazdy

Futbalové zájazdy – Liverpool – Chelsea

Na Slovensku nájdeme veľké množstvo fanúšikov futbalového klubu z Liverpoolu. Je to logické, keďže v Liverpoole pôsobí kapitán našej reprezentácie Martin Škrteľ. No a čo môže viac potešiť Liverpoolskeho fanúšika ako vidieť svojich hrdinov v súboji proti rivalom z Londýnskej Chelsea? Kto by predsa nechcel zažiť atmosféru vypredaného Anfieldu a sledovať pri tom na ihrisku tie najväčšie hviezdy? Je jasné, že práve toto je snom každého pravého „The Reds“ a futbalové zájazdy sú ideálnou možnosťou ako si ho splniť.

Futbalové zájazdy a zápas s Chelsea

Tento rok privíta mesto futbalu a mesto Beatles svojho rivala z Chelsea, ktorý príde v skvelej forme a neporazený. Štart do sezóny mali hráči Chelsea naozaj veľkolepý, kým u domácich je po minuloročných bojoch o titul, siedme miesto zatiaľ sklamaním. Odchod Luisa Suaréza do Barcelony nie je pre „The Reds“ ľahkým sústom a jeho náhrada, kontroverzný Mario Balotelli, zatiaľ nepodáva adekvátne výkony. Manažér Brendan Rodgers bude musieť doniesť nový vzduch do liverpoolskej šatne a naladiť ich na víťaznú vlnu. Práve zápas s neporazenou Chelsea by mohol byť ideálnym odrazovým mostíkom a futbalové zájazdy vám ponúkajú možnosť zažiť to na vlastnej koži.

You’ll Never Walk Alone

Takto znie názov hymny „The Reds“ a v preklade znamená „Nikdy nebudeš kráčať sám“. Táto hymna dokonale vyjadruje podporu a oddanosť fanúšikov liverpoolskeho klubu. Túto hymnu tradične priaznivci spievajú pred každým zápasom svojich miláčikov, ale nejde len o nejaký obyčajný chorál skupinky z Fanklubu. Tento chorál sa stal jedným z najznámejších na svete a spieva ho asi každý priaznivec domácich, ktorý sa nachádza na štadióne, od malých detí po tých najstarších na štadióne. Táto tradícia sa na Anfield road zachováva už od začiatku 60. rokov a odvtedy ju stihlo prebrať pár iných klubov ako Celtic Glasgow či Borussia Dortmund, no na žiadnom inom štadióne nezažijete pri tejto piesni takú elektrizujúcu atmosféru ako na Anfield road.

Tak ak chcete zažiť neopakovateľnú atmosféru tohto zápasu, neváhajte a objednajte si futbalové zájazdy hneď.

Futbalové zájazdy

Futbalové zájazdy – Martin Škrtel

Zanechať komentár